اختصاص ۶ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال به ۱۲ پروژه

معاون بنیاد مسکن شهرستان دشتستان از احداث ۱۰ بوستان روستایی و دو زمین ورزشی چمن مصنوعی در بخش آبپخش خبر داد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مهندس کرمی- در آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی بخش آبپخش اظهار داشت: اجرای طرح‌های امید از اولویت‌هایی است که برای توسعه استان بوشهر در دستور کار مسئولان اجرایی استان قرار دارد.
وی افزود: احداث زمین چمن مصنوعی و احداث بوستان روستایی در روستاهای استان از طرح‌های ارزشمندی است که در قالب طرح‌های امید مورد توجه قرار گرفته است.
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتستان در ارتباط با اعتبارات اجرای طرح‌های امید در روستاهای دشتستان، خاطرنشان کرد: اعتباری که در سال جاری برای اجرای طرح‌های امید در شهرستان دشتستان اختصاص یافته است، ۷۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بوده است.
مهندس کرمی بیان داشت: در بخش آبپخش نیز شاهد اختصاص ۶ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال اعتبار برای احداث دو زمین چمن مصنوعی و ۱۰ بوستان روستایی در نقاط روستایی این بخش بوده‌ایم. و برای احداث زمین ورزشی چمن مصنوعی در روستاهای آبپخش نیز شاهد زیرسازی زمینی به مساحت یک هزار و پانصد متر مربع و ایجاد چمن مصنوعی به مساحت ۱۱۹۶ متر مربع بوده‌ایم.
وی اضافه کرد: طبق دستورالعمل اجرای طرح‌های امید در احداث بوستان‌های روستایی به ازای هر یک از سکنه روستاها، سه متر فضای سبز ایجاد می‌شود و وسایل بازی کودکان نیز در این بوستان‌ها نصب می‌شود.
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دشتستان عنوان کرد: اجرای سنگ جدول به طول ۲۴۴ متر، اجرای بیس، اجرای روشنایی و فنس دور زمین به مساحت ۴۲۰ متر مربع از اقداماتی است که در راستای اجرای این طرح صورت گرفته است.
مهندس کرمی ابراز داشت: برآورد هزینه هر یک از زمین‌های ورزشی چمن مصنوعی بخش آبپخش یک میلیارد و نهصد میلیون ریال بوده که اعتبار اختصاصی به آن در سال ۹۴ معادل یک میلیارد و دویست میلیون ریال بوده و ۴۰۰ میلیون ریال آن تخصیص یافته است.
در این مراسم فرماندار دشتستان بهمراه مسئولان شهرستان در افتتاح دو زمین ورزشی چمن مصنوعی در روستاهای دشتی اسماعیل‌خانی و بنار آزادگان آبپخش حضور یافتند.

222246

5038159_1841

5038218_7488

Print Friendly, PDF & Email