ارزش ترین سرمایه یک سازمان، نیروی انسانی آنهاست

مهندس فیروزی- مدیر کل آموزش در یک نشست کاری با حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان، رضایی- سرپرست حوزه معاونت پشتبانی و……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مهندس فیروزی- مدیر کل آموزش در یک نشست کاری با حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان، رضایی- سرپرست حوزه معاونت پشتبانی و کوهگرد- کارشناس آموزش در خصوص وضعیت برنامه ها و برگزاری دوره های آموزشی استان دیدار نمودند.

در این دیدار رضایی، از برنامه های کلان آموزشی که عمدتاً آموزش ضمن خدمت و قبل از خدمت در سازمان ها وجود دارد، که تقریباً به دست فراموشی سپرده شده است، مطالبی بیان نمود. و افزود آموزش رفتار اداری در دستور کار قرار داده شود و می توان آنرا بصورت حضوری و یا مجازی برگزار کرد و این کار نیاز به همکاری و ارتباط واحد آموزش و امور اداری می باشد. و اظهار داشت: با ارزش ترین سرمایه یک سازمان، نیروی انسانی آن می باشد. و برای به روز شدن کارکنان، برگزاری دوره های آموزشی لازم می باشد. وی پیشنهاد مشارکت دادن سازمان های وابسته به بنیاد مسکن را در برگزاری دوره های آموزشی مطرح نمود و خواستار این شد که با برگزاری دوره های آموزشی جهت کارکنان بنیاد مسکن، در کنار آن از سازمان های وابسته به بنیاد دعوت نمائیم تا کارکنان آنان هم دوره های لازم را طی نمایند و با این کار بتوانیم بخشی از هزینه های آموزش را پوشش دهیم.

در ادامه مهندس فیروزی بیان کرد: در برگزاری دوره های آموزشی بنیاد مسکن، استان بوشهر جایگاه ویژه ای دارد. و با توجه به توانایی استان ها، پرداخت اعتبارات لازم آموزشی تخصیص خواهد گرفت. و از مشارکت دادن سازمان های وابسته به بنیاد مسکن در دوره های آموزشی استقبال نمود. وی افزود: مجموعه ای از دوره های آموزشی استاندارد شده، تهیه شود تا افرادی که قبل از ورود به بنیاد مسکن، نیاز به آموزش دارند، دوره های لازم را طی نمایند. و در برگزاری این دوره ها که با چه کیفیت و به چه شکلی و بصورت استاندارد به استان ها ابلاغ خواهیم کرد. این کار باعث می شود نیروهایی که وارد کار می شوند تنها به مکاتبات اداری و مطالب حقوقی اکتفا نشود بلکه وظایف و اهداف بنیاد مسکن را بهتر درک نمایند. و برای این کار از اساتید قدیمی و با تجربه که قدرت بیان، توان تدریس و سواد با اندوخته های فراوان دارند در جهت آموزش، از استان ها کمک خواهیم گرفت. و برگزاری این کلاس ها بصورت حضوری یا مجازی انجام خواهد گرفت. و ضرورت این کار با تعامل ویژه واحد آموزش و امور اداری میّسر خواهد شد. بطوری که اگر افرادی در این دوره های آموزشی، موفق به دریافت امتیاز کافی نشوند، حکمی برای آن ها صادر نخواهد شد.

IMG_9850

Print Friendly, PDF & Email

یک نظر

  1. ممنون انشالله شهر پر از خوشی داشته باشیم