از فعالان نماز اداره کل بنیاد مسکن بوشهر تقدیر شد

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ در نشستی که با حضور و دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل، معاونین و تعدادی از کارشناسان از فعالان نماز در این اداره کل تجلیل شد.

دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر با تأکید بر اشاعه فرهنگ نماز در جامعه، گفت: نماز ارتباط قلبی انسان با خداوند بلندمرتبه است و هرچه کیفیت آن بهتر باشد، ارتباط انسان با خداوند قوی‌تر می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی اصغر رکنی، به ضرورت بهره‌مندی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه نماز، تأکید و بیان کرد: یکی از راهکارهای اشاعه و ترویج نماز در جامعه، سرلوحه قرار دادن منویات رهبر انقلاب درباره نماز است که باید همه به آن مراجعه و نسبت به آن تدبر کنند.

وی با اشاره به نقش مهم نماز در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی تأکید نمود و در ادامه به بیانات بزرگان دین و کلام الهی به اقامه نماز و ضرورت تلاش برای برنامه ریزی در جهت برگزاری نماز جماعت با شکوه هرچه بیشتر در ادارات اشاره نمود و از خانم ارکیده چترسحر و آقای فریدون هاشمی بعنوان فعالان عرصه اقامه نماز اداره کل بنیاد مسکن استان تقدیر به عمل آمد.

 

Print Friendly, PDF & Email