استاندار بوشهر: سالانه ۱۰ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی در استان ساخته می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ استاندار بوشهر با اشاره به اجرا طرح جهش تولید مسکن در استان گفت: در راستای اجرا این طرح بر اساس ابلاغ دولت، ساخت ۱۰ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی در استان در یکسال آغاز می‌شود.

احمد محمدی‌زاده در آغاز ساخت واحدهای مسکونی طرح جهش تولید مسکن در کنگان با تبریک نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت ولی عصر (عج) به طرح جهش تولید مسکن پرداخت و اظهار داشت: یکی از سیاست‌های مهم دولت آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهور، تامین مسکن نیازمندان و متقاضیان واحدهای مسکونی و در این راستا اقدامات مهمی اجرایی شده است.

وی از ساخت ۱۰ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی در مدت یکسال در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: بر اساس ابلاغ دولت و وزارت راه و شهرسازی باید در مدت یکسال ساخت ۱۰ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی در استان آغاز شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه در مرحله نخست عملیات ساخت ۲ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی در شهرهای استان آغاز شد تصریح کرد: در  گام دوم امروز در آستانه میلاد با سعادت امام زمان (عج) عملیات اجرایی یک هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی دیگر آغاز شد.

محمدی‌زاده باتاکید بر تسریع در ساخت مراحل اول و دوم واحدهای مسکونی طرح جهش تولید مسکن افزود: گام سوم و چهارم ان‌شاءالله به‌زودی انبوه‌سازی مسکن آغاز می‌شود.

وی همکاری دستگاه‌های اجرایی در ساخت واحدهای مسکونی را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: دستگاه‌های اجرایی در حال تلاش برای اجرایی شدن مراحل سوم و چهارم ساخت واحدهای مسکونی در نقاط مختلف استان بوشهر هستند.

استاندار بوشهر گام سوم را متشکل چند صد واحد جدید دانست و تصریح کرد: در این مرحله از ساخت واحدهای مسکونی طرح جهش تولید مسکن، در همه شهرستان‌های ۱۰ گانه استان اجرایی می‌شود.

محمدی‌زاده محور اصلی ساخت واحدهای مسکونی در گام اول و دوم را بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دانست و خاطر نشان کرد: ساخت یک هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی که عملیات اجرایی آنها آغاز شده بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

وی اضافه کرد: در مراحل بعدی ساخت واحدهای مسکونی دیگر دستگاه‌ها و پیمانکاران مشارکت می‌کنند تا عملیات اجرایی ساخت مسکن برای مردم تسریع شود.

Print Friendly, PDF & Email