اعتبار لازم برای اجرای بوستان‌های امید شهرستان دیلم تخصیص یافت

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، عملیات اجرایی بوستان امید در روستای عامری دیلم با حضور مسئولین شهرستان……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر- به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، عملیات اجرایی بوستان امید در روستای عامری دیلم با حضور مسئولین شهرستان و مدیر بنیاد مسکن شهرستان دیلم آغاز گردید.
در حاشیه این مراسم مهندس رستگار- مدیر بنیاد مسکن شهرستان، از ساخت بوستان‌های امید در روستاهای شهرستان دیلم به خبرگزاری تسنیم گفت: سه میلیارد و صد میلیون ریال اعتبار برای احداث این بوستان ها تخصیص یافته است. و با بیان اینکه امسال تمام روستاهای شهرستان دیلم صاحب پارک روستایی و زمین ورزشی می‌شوند، اظهار داشت: توسعه عمران روستایی در شهرستان دیلم شتاب گرفته است به گونه‌ای که تمامی زیرساخت‌های عمرانی و خدماتی در این شهرستان به ‌سرعت تکمیل می‌شود. و در همین راستا تمام روستاهای شهرستان دیلم دارای زمین والیبال، پارک روستایی با تجهیزات کامل تفریحی رفاهی و زمین ورزشی مینی ‌فوتبال می‌شوند.
مهندس رستگار، با بیان اینکه برای اجرای بوستان امید در روستای عامری ۶۵۰ میلیون ریال تخصیص یافته است، تصریح کرد: فاز نخست این طرح تا دهه فجر امسال در زمینی به مساحت ۵۵۰۰ متر مربع به‌ بهره‌برداری می‎رسد. و برای ساخت زمین مینی ‌فوتبال و زمین والیبال اعتبارات لازم تخصیص می‌یابد.
وی با اشاره به تخصیص اعتبار قیر رایگان برای آسفالت حاشیه‌های بوستان اظهار داشت: فازهای بعدی این بوستان با تخصیص اعتبارات لازم درسال‌های آتی به بهره‌برداری خواهد‌ رسید.

IMG_7134

Print Friendly, PDF & Email