افتتاح دو پروژه روستایی محرومیت زدایی شهرستان تنگستان در دهه فجر

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ رئیس بنیاد مسکن شهرستان تنگستان گفت: پروژه دیوار ساحلی در روستای سالم آباد تنگستان و بهسازی راه روستایی رمه چر تنگستان در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

مهدی احمدی منفرد گفت: رفع محرومیت زدایی یکی از مهمترین مأموریت های بنیاد مسکن در روستاهای هدف است که پروژه های عمرانی با مشارکت دستگاه های دیگر یا بنیاد مسکن به تنهایی در حال کلنگ زنی و بهره برداری است.

وی اظهار کرد: بهسازی راه روستایی رمه چر با اعتبار یک میلیارد ریال از اعتبارات ملی به طول دو کیلومتر و عرض ۱۰ متر در حال انجام است، که در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و رعایت استاندارهای لازم به بهره برداری خواهد رسید.

احمدی منفرد افزود: اهالی روستا رمه چر در فصل زمستان هنگام بارش باران با مشکلات بسیار زیادی برای عبور و مرور مواجه بودند که جهت رفع این مشکل اساسی ساکنین روستا بنیاد مسکن در حال بهسازی این راه روستایی است و سعی داریم در دهه فجر به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی این پروژه به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به ایجاد دیوار ساحلی در سالم آباد تنگستان، عنوان کرد: دیوار ساحلی در روستای سالم آباد تنگستان جهت جلوگیری از پیشروی آب دره فصلی به سمت منازل مسکونی روستا با مشارکت بنیاد مسکن و سپاه پاسداران شهرستان تنگستان در حال انجام است.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: این پروژه با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان که ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات محرومیت زدایی سپاه و ۲۰۰ ملیون تومان نیز از اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان خواهد بود و در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

احمدی منفرد تأکید کرد: پروژه ایجاد دیوار ساحلی در روستا با پیشرفت ۴۰درصدی در حال پیشروی است.

Print Friendly, PDF & Email