افتتاح سه طرح عمران روستایی در شهرستان دشتی

به مناسبت دهه مبارک فجر سه طرح عمران روستایی درشهرستان دشتی به بهره برداری خواهد رسید……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر ۳ طرح هادی با حضور فرمانداردشتی، معاون عمرانی فرماندار، مهندس صالحی مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتی، مسئولین شهرستان و اهالی روستاهای ( وراوی، کلل دشتی و) طی مراسمی به مناسبت دهه فجر افتتاح و مورد بهره برداری رسید.
مهندس صالحی درآئین افتتاح طرح هادی در روستاهای وراوی و کلل دشتی بیان داشت اجرای طرح هادی روستای وراوی بیش از۱۶هزارمترمربع از معابراین روستا بهسازی وآسفالت شده است. این طرح دارای دو دهانه پل به طول ۱۰ و ۸ متر احداث و بیش از یکهزار و ۵۰۰ مترمربع پیاده رو و سنگ جدول خیابان اجرا شده است که برای اجرای این پروژه ۳ میلیارد و۷۵۰ میلیون ریال هزینه شده است و به زودی یک پارک محله ای نیز در این روستا احداث خواهد شد.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتی گفت امسال اعتبارات عمران روستایی درمقایسه با سال های گذشته رشد کم نظیری داشته و موجب شده اجرای پروژه های عمران روستایی سرعت وشتاب خوبی داشته باشند. به طوری که
در سال جاری تا کنون بیش از۴۰میلیارد ریال برای اجرای طرح های عمران روستایی شامل طرح هادی، پارک های محله ای، بهسازی واصلاح معابر در روستاهای دشتی هزنیه شده است.
در پایان این مراسم فرمانداردشتی گفت توسعه وعمران روستاها ازاهداف وبرنامه های مهم دولت تدبیروامیداست . مهرجو افزود عملیات اجرایی راه روستایی وراوی به شهرخورموج، احداث زمین چمن مصنوعی ورزشی روستای کلل دشتی، پارک محله ای و بهسازی راه گلزار شهدای این روستاها با سرعت خوبی دردست اجراست وامیدواریم هرچه زودترآماده بهره برداری قرار گیرند.

IMG_3696

IMG_3701

 

Print Friendly, PDF & Email