افتتاح طرح هادی روستایی در هفته دولت

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، بمناسبت هفته دولت طرح هادی روستای چاوشی……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، بمناسبت هفته دولت طرح هادی روستای چاوشی از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتی با حضور مهندس بردستانی- معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری، مهندس صالحی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان و دیگر مسئولین افتتاح و به بهره برداری رسید.

مهندس بردستانی  در آئین افتتاح این پروژه ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: اجرای این پروژه از محل اعتبارات  شهرستان، قیر رایگان و با مشارکت بنیاد مسکن با اعتبار دو میلیارد ریال انجام شد. در این روستا بیش از پنج هزارمتر مربع آسفالت انجام شده که تحول خوبی را در روستا شاهد هستیم.
وی بیان کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر وامید به موازات توجه به پروژه های عمران شهری، به روستاها نیز توجه ویژه ای شده به طوری که در دوسال اخیر ۴۰  درصد اعتبارات عمرانی شهرستان به عمران روستاها اختصاص یافته است. و اضافه بر این اعتبارات در سال گذشته با ابتکار استاندار بوشهر ۱۱ زمین چمن مصنوعی و ۴۷ بوستان روستایی در قالب پروژه های امید در سطح شهرستان اجرا شده که نشاط وشادابی خوبی در بین مردم خصوصا جوانان شاهد هستیم.

در ادامه مهندس صالحی بیان داشت: در این روستا ۱۴۹ واحد مسکونی به میزان ۸۲ درصد سند ثبتی دریافت کرده‌اند و ۷۹ واحد مسکونی آن مقاوم ‌سازی شده است. همچنین اجرا یک زمین ورزشی چمن مصنوعی و احداث بوستان امید روستایی به مساحت ۲۷۰۰ مترمربع با اعتبار یک میلیارد و دویست میلیون ریال در دست اجرا می باشد.

aye1_dsc00697

Print Friendly, PDF & Email