افتتاح طرح هادی روستای حناشور دشتی

در آیین افتتاح طرح هادی روستای حناشور شهرستان دشتی، مهندس صالحی گفت:

در آئینی با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان دشتی طرح هادی روستای حناشور این شهرستان مورد بهره برداری  قرار گرفت تا شمار روستاهای برخوردار از این طرح از سال ۹۴ تاکنون به ۳۷ روستا افزایش یابد.

 به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در این مراسم مهندس صالحی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان بیان کرد: طرح هادی روستای حناشور شامل ۱۶۰۰ متر مربع بهسازی، نوسازی معابر و سنگ فرش معابر عمومی روستا اجرا شده است و برای اجرای این طرح  یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است. و در سال گذشته از محل اعتبارات استانی و سهمیه قیر رایگان بیش از ۱۶ کیلومتر از معابر عمومی روستاهای شهرستان دشتی بهسازی و آسفالت گردیده که این میزان آسفالت معابر در روستاها ۸ برابر سالهای گذشته می باشد.

صالحی افزود: برای آسفالت این ۱۶ کیلومتر معابر عمومی ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و سهمیه قیر رایگان هزینه شده است.

مهرجو- فرماندار شهرستان دشتی در این آئین گفت: از بنیاد مسکن که در اقصی نقاط شهرستان، پروژه ها را بی وقفه و با کیفیت انجام می دهد قدردانی نمود و گفت: ۸ درصد اعتبارات شهرستان دشتی برای اجری طرح هادی در روستاها هزینه شده است. و در سال گذشته در ۳۶ روستای شهرستان دشتی طرح هادی اجرا شد، که این میزان اجرای طرح هادی در سال های اخیر کم سابقه است. و دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به عمران و توسعه روستاها داشته است و اجرای طرح هادی در ۳۶ روستای این شهرستان به مدت یک سال، نشان از اهمیت و جایگاه روستاها در این دولت می باشد.

9dmz_dsc09858

inon_dsc09894

Print Friendly, PDF & Email