افتتاح طرح هادی روستای روستای کِردلان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در مراسم افتتاح طرح هادی روستای کردلان شهرستان دشتی……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در مراسم افتتاح طرح هادی روستای کردلان شهرستان دشتی اظهار داشت: با گذشت سه سال از شروع به کار دولت تدبیر و امید، همواره اصل حاکمیت قانون به عنوان شعار اصلی و محوری دولت بوده و قانون‌ مداری، راستگویی و صداقت را سرلوحه کارهای خود قرار داده است.

مهرجو- فرماندار شهرستان دشتی افزود: در این مدت موفقیت های خوبی در عرصه داخلی و بین المللی شاهد هستیم که با فرجام رسیدن برجام نتایج خوبی در سطح جامعه مشاهده می کنیم. و در سطح شهرستان با عنایت دولت و استاندار بوشهر اعتبارات خوبی به پروژه های عمرانی بویژه عمران روستایی اختصاص پیدا کرد. و در دو سال اخیر ۴۰ درصد اعتبارات شهرستان به عمران روستایی اختصاص داده شد در صورتی که تنها ۳۰ درصد جمعیت شهرستان در روستاها ساکن هستند که نشان از توجه دولت به روستاها است.
در این مراسم فرماندار از اجرای طرح آسفالت معابر روستایی توسط بنیاد مسکن با همکاری دهیاری ها خبر داد و گفت: طرح هادی روستای کِردلان در قالب طرح آسفالت رایگان صورت گرفت و سه هزار و دویست متر مربع آسفالت رایگان انجام شده است. و از دیگر کارهای انجام شده در این روستا با مشارکت و تلاش بنیاد مسکن، احداث یک زمین ورزشی چمن مصنوعی می باشد که در سال جاری ۸۰۰ میلیون ریال برای تکمیل این زمین ورزشی اختصاص داده شده است.

g5ng_dsc00681

Print Friendly, PDF & Email