افتتاح مسجد اباالفضل(ع) در بیدخون عسلویه

افتتاح مسجد اباالفضل (ع) بیدخون شهرستان عسلویه با حضور دکتر سالاری- استاندار افتتاح شد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در هفتمین روز از هفته دولت، مسجد اباالفضل (ع) در بیدخون شهرستان عسلویه با حضور دکتر سالاری- استاندار، الماسی- نماینده مردم شهرستان های کنگان، عسلویه، دیّر و جم در مجلس شورای اسلامی، معاونین ایشان، امام جمعه، فرماندار، سرپرست بنیاد مسکن استان، مدیربنیاد مسکن شهرستان و دیگر مسئولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

در این مراسم حیدری، با بیان این مطلب که ساخت این مسجد از مصوبات سفر مقام معظم رهبری با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال در مدت دو سال احداث شده است. این مسجد در زمینی به مساحت ۵۰۰ مترمربع با زیربنای ۸۰۰ مترمربع، دارای شبستان اصلی ۳۰۰ مترمربع با فضای بخش اداری، خانه عالم، آبدارخانه و سرویس های بهداشتی مجموعاً ۵۰۰ مترمربع مورد استفاده مردم قرار خواهد گرفت.
در این آیین دکتر سالاری با تبریک هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای دولت خدمتگزار است. و خدمت رسانی به مردم از مهم ترین وظایف مسئولان و متولیان امور است و همه باید در این مسیر نهایت توان و ظرفیت موجود را به کار ببندیم. و کیفیت بخشیدن به ارایه خدمت رسانی در استان بوشهر مهم ترین اولویت ماست .
وی افزود: در شهرستان عسلویه در چند سال اخیر اقدامات قابل توجه و ارزشمندی انجام داده‌ایم و برای بهبود وضعیت شهرها و روستاها، پروژه‌های ارزشمندی، اجرایی و عملیاتی شده است.
وی ابراز داشت: رسیدگی به عمران روستاها در شهرستان عسلویه نیز همانند سایر نقاط و شهرستان‌های استان بوشهر با شتاب بسیار خوبی انجام شده و به فضل خدا به اهداف مورد نظر خواهیم رسید.
در پایان استاندار از عملکرد بنیاد مسکن در انجام پروژه های شهرستان و استان قدردانی نمودند.

photo_2016-08-28_21-07-24 IMG_0598

IMG_0630

Print Friendly, PDF & Email