افتتاح نخستین طرح هادی دولت در شهرستان دشتی

نخستین طرح هادی دولت تدبیر و امید در روستای وراوی شهرستان دشتی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر مهرجو فرماندار شهرستان دشتی در آئین افتتاح طرح هادی روستای وراوی گفت نخستین طرح هادی دولت تدبیر و امید در روستای وراوی شهرستان دشتی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
فرمانداردشتی گفت این پروژه به طول ۳۲۰ متر با اعتباری بالغ بر۲میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال احداث شده است. وی بیان داشت روستای وراوی دارای ۶۳ خانوار و ۱۸۷ نفر جمعیت است که تاکنون ۷۵ فقره جلد سند که ۱۰۰ درصد اماکن روستایی را در بر می گیرد سند دار شده اند و استفاده از تسهیلات بهسازی مسکن روستایی به این روستا تعداد ۱۵ فقره است که حدود ۲۵ درصد واحدهای مسکونی مقاوم سازی شده اند.
مهرجو افزود با قدمت طولانی و تاریخی روستای وراوی جا دارد توجه و عنایت ویژه ای به این روستا شود وتلاش خواهیم کرد تا جاده دسترسی روستا به شهر خورموج درکوتاه ترین زمان به بهره برداری برسد تا از وضعیت فعلی خارج شود. همچنین عملیات اجرایی احداث پارک محله ای که توسط بنیاد مسکن در حال انجام می باشد سعی شده تغییراتی در چهره و مبلمان این روستا ایجاد کنیم تا بتوانیم در آینده ای نزدیک روستایی با نشاط تر مشاهده نمائیم.
فرماندار دشتی اظهارکرد در کمیته برنامه‌ ریزی امسال اعتبارات خوبی جهت عمران و آبادی روستاها اختصاص داده شده که نسبت به سال گذشته رشد خوبی داشته است. وی یادآور شد تلاش داریم پروژه‌های عمرانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهره برداری برسند.

IMG_3476

IMG_3487

IMG_3490

Print Friendly, PDF & Email