افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۸ پروژه بنیاد مسکن در شهرستان دشتستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ فرماندار شهرستان دشتستان به افتتاح و آغاز عملیات اجرایی هشت پروژه بنیاد مسکن شهرستان دشتستان در هفته دولت اشاره کرد و گفت: طی این هفته افتتاح سه پروژه و آغاز عملیات اجرایی پنج پروژه با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان انجام خواهد شد.

فتح الله نوروزی با تشریح سه پروژه مورد افتتاح گفت: آسفالت محمد روستایی گز بلند به مساحت دو هزار و ۸۰۰ متر مربع، روستای بنداروز به مساحت ۳ هزار و ۵۰۰ متر مربع و گندم‌ریز نیز به مساحت سه هزار و ۵۰۰ متر مربع با اعتبار یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان افتتاح می‌شوند.
فرماندار دشتستان در تشریح پنج پروژه دیگر اضافه کرد: سیل بند بنه جابری، پل و دیوار حفاظتی روستای راهدار، احداث پل برازجان، پل و دیوار سنگی روستای قراول خانه و پل و دیوار حفاظتی روستای قلعه سفید با اعتبار کلی ۹ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.
وی به افتتاح و آغاز عملیات اجرایی هشت پروژه بنیاد مسکن شهرستان دشتستان در هفته دولت اشاره کرد و گفت: طی این هفته افتتاح سه پروژه و آغاز عملیات اجرایی پنج پروژه با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان انجام خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email