افتتاح و اجرای طرح عمرانی در روستای لاورده شهرستان کنگان با اعتبار ۱۰ میلیاردی

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کنگان با همکاری مجموعه وزارت نفت مستقر در استان بوشهر طرح های عمرانی به ارزش۱۰ میلیارد ریال در روستای لاورده این شهرستان آغاز کرده که رضایتمندی بسیاری از ساکنین در این منطقه در پی دارد.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کنگان با همکاری مجموعه وزارت نفت مستقر در استان بوشهر طرح های عمرانی به ارزش۱۰ میلیارد ریال در روستای لاورده این شهرستان آغاز کرده که رضایتمندی بسیاری از ساکنین در این منطقه در پی دارد .

یکی از اقدامات انجام شده اجرایی پل به طول ۲۰۰ متر با دهنه چهار متری، دال بتنی و پنج پل لوله ای با قطر یک متری با اعتبار ۴میلیارد ریال در روستای لاورده شهرستان کنگان به بهره برداری رسید.

دومین پروژه ای که روز گذشته عملیات اجرایی آن آغاز شد اجرای بوستان روستای لاورده است که به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع با اعتبار چهار میلیارد ریال از محل کمک های وزارت نفت انجام شد.

براساس این گزارش همچنین عملیات اجرایی خیابان اصلی روستای لاورده به طول ۱۵۰۰ متر به ارزش ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل کمک های شرکت پالایش پارسیان سپهر، ستاد اجرای فرمان امام(ره)، بنیاد برکت و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آغاز شده است.

لازم به ذکر است که روستای لاورده از توابع شهرستان کنگان است که تا کنون مشکلاتی مانند نداشتن بوستان، نداشتن آسفالت خیابان اصلی، نداشتن پل از مهمترین مشکلات آنها بوده که با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مجموعه وزارت نفت مستقر در استان بوشهر پروژه هایی انجام و در حال اجرا می باشد.

Print Friendly, PDF & Email