افتتاح و اجرای عملیات ۲۴ طرح هادی در دهه فجر

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر در دومین روز از دهه مبارک فجر ۲۴ طرح هادی…….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر در دومین روز از دهه مبارک فجر ۲۴ طرح هادی در روستاها با حضور فرماندار دشتی، صالحی مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتی، معاون فرماندار و دیگر مسئولین شهرستانی، بصورت نمادین عملیات اجرایی تعدادی پروژه آغاز و تعدادی به بهره برداری رسید.
فرماندار دشتی، اهداف دولت تدبیر و امید را خدمت به مردم عنوان کرد و افزود خدمت بی‌منت و خالصانه به مردم یکی از اهداف دولت و خادمین مردم است.
مهرجو درآیین آغاز عملیات اجرایی فاز دوم طرح هادی روستای کلل دشتی اظهار داشت در سال جاری ۲۴ طرح هادی در روستاهای شهرستان دشتی با اعتبار ۴۰ میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد و از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دشتی خواست تا راه دسترسی به گلزار شهدای روستا را مطالعه و به فرماندار اعلام نمایند.
در پایان مهندس صالحی مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتی گفت این روستا دارای ۲۵۲ خانوار و ۸۸۲ نفر جمعیت می باشد وعملیات اجرایی طرح هادی روستای کُلل به مساحت ۲۰۰ مترمربع با عرض ۱۰ متر و با اعتبار ۱۵۰میلیون تومان آغاز شده است. وی افزود پرداخت تسهیلات ویژه برای مقاوم‌سازی ۱۲۶ واحد مسکونی که دارای ۵۰ درصد پیشرفت می باشد پرداخت شده و تاکنون ۲۵ سند مالکیت در این روستا صادر شده است.

IMG_3451

IMG_3443

Print Friendly, PDF & Email