افتتاح پروژه‌های روستایی در سه شهرستان استان با اعتبار ۳۶ میلیارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر از افتتاح و بهره برداری از پروژه آسفالت معابر روستایی در سه شهرستان استان با اعتبار ۳۶ میلیارد ریال خبر داد.

غلامرضا زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از اجرای پروژه های آسفالت معابر روستایی در سه شهرستان بوشهر، تنگستان و دیر خبر داد و اظهار داشت: دو پروژه آسفالت معابر در دو روستای کره بند و هلیله شهرستان بوشهر با اعتبار هفت میلیارد ریال به مساحت ۱۵ هزار متر مربع افتتاح و به بهره برداری رسید.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: همچنین در سه روستای اولی شمالی و اولی جنوبی و شهنیا در شهرستان دیر نیز پروژه آسفالت معابر به مساحت ۱۳ هزار متر مربع و با اعتبار ۶ میلیارد ریال از محل قیر رایگان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی بیان داشت: در شهرستان تنگستان نیز ۹ پروژه افتتاح و به بهره برداری رسید که شامل سه پروژه اجرای دیوار حفاظتی به طول ۶۰۰ متر و با اعتبار ۶ میلیارد ریال و ۶ پروژه اجرای آسفالت به مساحت ۳۲ هزار و ۸۰۰ متر مربع و با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال است که مجموع اعتبار این ۹ پروژه به ۲۳ میلیارد ریال می‌رسد.

Print Friendly, PDF & Email