افتتاح ۴ زمین چمن مصنوعی ورزشی با حضور استاندار

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر به مناسبت دهه فجر مراسم افتتاح ۴ زمین چمن مصنوعی ورزشی……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر به مناسبت دهه فجر مراسم افتتاح ۴ زمین چمن مصنوعی ورزشی به صورت نمادین در روستای مال قائد شهرستان گناوه با حضور استاندار، معاونین استانداری، فرماندارشهرستان گناوه، سرپرست بنیاد مسکن استان، مدیر بنیاد مسکن شهرستان، دهیار، شورا و اهالی روستا برگزار گردید.
حیدری سرپرست بنیاد مسکن گفت در اجرای ۳۷ زمین چمن مصنوعی ورزشی در روستاهای استان بوشهر که در دهه فجر افتتاح می شوند بیش از ۷۳ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
وی افزود: در آئین افتتاح زمین چمن مصنوعی ورزشی روستای مال قائد شهرستان گناوه بصورت نمادین همزمان در چهار روستای مال خلیفه، شول، جزیره شمالی و مال قائد افتتاح و به بهره برداری می رسد که برای اجرای آنها ۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری شده است.
در ادامه یوسفی فرماندار شهرستان گناوه افزود نگاه به روستاها و زیر ساخت های آن توجه خاصی شده است به گونه ای که طرح های مناسبی در این زمینه در روستاهای مختلف شهرستان اجرایی شده و تعدادی به بهره برداری رسیده است.
فرماندار گفت چهار زمین چمن مصنوعی ورزشی در شهرستان به مدت ۴ ماه و هرکدام با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال احداث و دراختیار مردم روستا خواهد شد.

DSC01885

 

Print Friendly, PDF & Email