انتقال نظرمردم به مدیران، وظیفه مهم روابط عمومی ها است

به گزارش روابط عمومی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی ها نشست صمیمانه ای با حضور دکتر سالاری- استاندار بوشهر……

به گزارش روابط عمومی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی ها نشست صمیمانه ای با حضور دکتر سالاری- استاندار بوشهر، زرین فر- معاون توسعه و منابع انسانی استانداری، زنده بودی- مدیر روابط عمومی استانداری و مسئولین روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان در استانداری بوشهر برگزار گردید.
دکتر سالاری اظهار داشت روابط عمومی ها از علم روز و فنآوری های جدید فاصله نگیرند و با تعاملی موثر با اصحاب رسانه از ظرفیت آنها به عنوان حلقه واسطه استفاده کنند همچنین می توانند با نظر سنجی از عموم، اثر بخشی مناسبی از روند کار خود داشته باشند. و اطلاع رسانی صرف، از عملکرد دستگاه اجرایی و یک طرفه روابط عمومی ها به معنی اثر بخشی آنها نیست. وی گفت دولت موظف است در راستای شعار سال گام بردارد و در این راه روابط عمومی ها نقش اساسی دارند و باید در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشند و با اطلاع رسانی دقیق فعالیت های دولت و انتقاد نظر های مردم به مدیران دستگاه های اجرایی، زمینه ساز پیوند دولت و ملت باشند.
استاندار بوشهر در خصوص طرح ها و پروژه های در دست احداث و ضرورت فعالیت بیشتر روابط عمومی ها در این راستا گفت پیگیری و مصوبات سفر ریاست جمهوری در سال ۹۳، تکمیل پروژه های ناتمام در دستور کار قرار دارد و فعالیت های روابط عمومی دستگاه های اجرایی می تواند در پیشبرد این اهداف نقش بسزایی داشته باشند.

d6l7__mg_5092

gfkg__mg_5060

xmg7__mg_5067

Print Friendly, PDF & Email