انصراف از سهمیه دریافت مسکن خیرین مسکن‌سازدراستان

اگر کسی تمایل به انصراف از دریافت مسکن را دارد می‌تواند درخواست دهد و پس ازبررسی در مرکز استان آورده آن بازگردانده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: حسین شهبازی در نشست متقاضیان مسکن در پروژه خیرین مسکن‌ساز در بندر ریگ اظهار داشت: تمام تلاش انجمن خیرین مسکن‌ساز بر این است که مسکن‌ها بهترین کیفیت با کمترین قیمت را داشته باشند. 

شهبازی بیان داشت: انجمن خیرین مسکن‌ساز در تمام شهرستان‌های استان به جز جم و دیر پروژه در دست ساخت دارد که پروژه ریگ از نظر طراحی، زیربنا و کیفیت از بهترین پروژه‌ها است.

شهبازی گفت: اگر کسی تمایل به انصراف از دریافت مسکن را دارد می‌تواند درخواست دهد و درخواست در مرکز استان بررسی و آورده آن بازگردانده می‌شود و تمام تلاش ما این است که اتمام پروژه بیشتر به درازا کشیده نشود چون با توجه به افزایش قیمت حامل‌های انرژی و افزایش قیمت‌ها در آینده نیز باید آورده متقاضیان افزایش یابد.

درادامه بخشدار ریگ گفت: از ۸۰ واحد پروژه خیرین مسکن‌ساز در بندرریگ تاکنون ۳۰ واحد آن آماده تحویل است.

مصطفی بازیاری اظهار داشت: متأسفانه به دلیل عدم تأمین بودجه، پروژه خیرین مسکن‌ساز بندر ریگ راکد مانده و ادامه کار متوقف شده است و باید به فکر تأمین آورده باشید و افرادی که تأمین هزینه کرده باشند در اولویت قرار می‌گیرند.

مهندس افرند مدیر بنیاد مسکن شهرستان گناوه هم در این نشست اظهار داشت: : تاکنون ۷۸ واحد از مسکن مهر در شهرستان گناوه واگذار و مابقی پروژه با پیشرفت کاری ۶۵ درصد حدود دو سال است که متوقف شده است و ما به دنبال این هستیم که پروژه خیرین مسکن ساز به حالت پروژه مسکن مهر درنیاید.

در پایان این نشست مصوب شد افرادی که مبلغ پانزده میلیون تومان را پرداخت کرده‌اند واحدهای اتمام شده به آنان تعلق گیرد و مابقی افراد نیز نسبت به تکمیل مبلغ فوق اهتمام ورزند

69

Print Friendly, PDF & Email