ایجاد امکانات رفاهی = عدم مهاجرت روستائیان

به گزارش روابط عمومی، معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان بوشهر بهمراه نماینده فرماندار دشتستان……

به گزارش روابط عمومی، معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان بوشهر بهمراه نماینده فرماندار دشتستان و جانشین بخشدار در بازدید از پروژه های احداث شده چمن مصنوعی ورزشی بخش آبپخش بیان کرد برای ایجاد روحیه نشاط در بین روستاییان عزیز اجرای چمن های مصنوعی در دستور کار بنیاد مسکن قرار گرفت.
مهندس زارعی گفت تاکنون ۵۹ چمن مصنوعی با اعتباری بالغ بر ۸۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در روستاهای ۱۰۰۰ نفر به بالا در ابعاد استاندارد ۴۴*۲۴در سطح استان اجرایی و عملیاتی شده است که در شهرستان دشتستان ۱۸ چمن مصنوعی احداث شده و سهم بخش آبپخش نیز ۲ زمین چمن در روستاهای میاندشت و چهاربُرج می باشد.

در ادامه جانشین بخشدار اظهار داشت اهتمام دولت تدبیر و امید به روستاها قابل تقدیر است و سبب دلگرمی روستانشین ها شده است و ایجاد امکانات رفاهی برای روستائیان سبب عدم مهاجرت آنها به شهرها خواهد شد و افزایش تولید را نیز به همراه دارد.
مهندس بحرینی افزود متاسفانه اکثر روستاییان بخاطر نداشتن امکانات رفاهی مجبور به ترک روستا می شوند و در حاشیه شهرها ساکن می شوند که با این اوصاف خطر آسیب های اجتماعی هم آنها را تهدید می کند و با رویکرد مثبت دولت نسبت به روستاها شاهد ارتقای وضعیت رفاهی و معیشتی روستاییان عزیز باشیم.

IMG_6548

Print Friendly, PDF & Email