بازدید فرماندار از پروژه های عمرانی بنیاد مسکن در بخش مرکزی کنگان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، جمشیدی- فرماندار شهرستان کنگان……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، جمشیدی- فرماندار شهرستان کنگان، کردی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان، و جمعی از مسئولین محلی از پروژه های عمرانی بخش مرکزی کنگان در روستاهای پرک، لاورگل و لاورده بازدید بعمل آوردند.
کردی- در حاشیه این بازدید از پروژه های پارک محله ای روستای لاورگل و طرح هادی روستاهای لاورده و لاورگل ، گزارشی اجمالی از وضعیت پیشرفت فیزیکی، اعتبارات و مشکلات موجود ارائه نمودند.
جمشیدی- پس از بازدید از پروژه ها بیان داشت: : بسیاری از پروژه ها پیشرفت خوبی داشته اند و تمام توان خود را به کار خواهیم بست تا با تکمیل پروژه های عمرانی در حال اجرا تحول بزرگی در روستاها ایجاد کنیم. و خواستار تسریع در اتمام پروژه ها در موعد مقرر شدند.
وی از نزدیک با مردم روستاهای لاورگل و لاورده بخش مرکزی کنگان دیدار و در خصوص رفع مشکلات روستائیان قول مساعد برای بررسی کارشناسی مشکلات آنها را دادند.
درادامه بشی- بخشدار مرکزی گفت: با توسعه و عمران در روستاها می توان از مهاجرت به شهرها جلوگیری کرد و امیدواریم با اتمام به موقع پروژه ها شاهد رضایت مندی مردم باشیم.
۱-اجرای پارک محله ای روستای لاورگل با ۲۵۰۰ متر مربع و دارای اعتبار ۵۰۰میلیون ریال از منابع ملی می باشد.
۲- بهسازی معابر لاورگل به طول ۳۵۰ متر- عرض ۱۴ متر و اجرای سنگ جدول با اعتبار دو میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات استانی دو درصد نفت که درحال اجرا می باشد.

index

10000000000

Print Friendly, PDF & Email