بازدید مسئولین سازمان برنامه و بودجه کشور از مسکن روستایی

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مسئولین سازمان برنامه و بودجه کشور……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مسئولین سازمان برنامه و بودجه کشور طی دو روز از واحدهای در حال احداث برای خانواده های دارای دو معلول و واحدهای مسکن روستایی در شهرستان دشتی و گناوه بازدید بعمل آوردند.
در این بازدید طاهری- از عملکرد خوب بنیاد مسکن استان و شهرستان ها تقدیر و قدردانی نمود و ابراز داشت در گذشته نه چندان دور بدلیل عدم ارتباط کافی و ارائه اطلاعات بین سازمان و بنیاد مسکن باعث شده بود که اعتبار خوبی به این طرح اختصاص داده نشود. و در حال حاضر با همفکری و تبادل نظر توانسته ایم بر مشکلات درخصوص تخصیص تسهیلات مقاوم سازی خانه های روستایی و نحوه پرداخت بصورت ضمانت زنجیره ای برای متقاضیان با توجه به تأیید مصوبه هیئت دولت این مشکل رفع خواهد شد. ایشان اظهار داشت درصورت عدم همکاری بانک ها در پذیرش پرونده های معرفی شده با موضوع سفته زنجیره ای، موارد به صورت کتبی به مرکزاعلام گردد تا در اسرع  وقت توسط همکاران پیگیری شود. همچنین در سال جاری به اقداماتی از قبیل خدمات طرح جامع بهسازی توسط بنیاد مسکن، پرداخت کمک های بلاعوض به خانواده های دارای معلول و بی بضاعت و پرداخت رایانه به بخش مسکن روستایی در حال بررسی و اقدام می باشد تا بتوانیم در پیشبرد اهداف نظام در حوزه مسکن روستایی، شاهد خدمات شایسته ای برای هموطنانمان در روستا باشیم.
در پایان این بازدید طی مراسمی از ۲ هزار و نهصدمین واحد بهسازی مسکن روستایی در روستای جزیره جنوبی بخش ریگ شهرستان گناوه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email