بازگشایی راه دسترسی به ۵ روستای دیلم/ آسیب جدی سیل به زیرساخت‌ها

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ معاون عمران روستایی اداره‌کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر از بازگشایی راه دسترسی به پنج روستای دیلم خبر داد و گفت: سیل آسیب جدی به روستاها وارد کرده است.

غلامرضا زارعی اظهار داشت: با توجه به مسدود بودن جاده دسترسی در شهر و روستاهای شمال استان بوشهر نسبت به بازگشایی مسیرها اقدامات لازم انجام شد.

وی با بیان اینکه مسیر دسترسی به روستای چاه تلخ در بخش امام حسن و جاده روستایی مال شهاب، کنارکوه، بی دو و عامری در بخش مرکزی دیلم مسدود بود، افزود: با تلاش‌های صورت گرفته تردد به این روستاها امکان پذیر شد.

معاون عمران روستایی اداره‌کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در همین راستا اکیپ بازرسی به منظور بررسی میزان خسارت به روستاها وارد شدند.

وی افزود: طی بازدیدی به همراه بخشدار مرکزی دیلم و کارشناسان بنیاد مسکن و تعدادی از دهیاران و شوراها از روستاهای بخش مرکزی و امام حسن شهرستان دیلم میزان خسارت و حوادث ناشی از سیل اخیر مورد بررسی قرار گرفت.

زارعی تاکید کرد: تعداد زیادی از واحدهای فرسوده تخریب و نیاز به احداث داشته و همچنین به زیرساخت‌های طرح هادی و بوستان‌ها و همچنین پل‌های دفع آب‌های آسیب جدی وارد شده است.

Print Friendly, PDF & Email