با اجرای نهضت قیر رایگان، ۱۰۷ کیلومتر از معابر روستایی استان بوشهرآسفالت شد

حیدری گفت: طرح‌های عمران روستایی در ابعاد گوناگون خدماتی، رفاهی و تفریحی در استان تسریع یافته است……

به گزارش روابط عمومی، حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان در بازدید از طرح های هادی شهرستان دشتی، گفت: عمران روستاها در اولویت برنامه‌‎های این نهاد قرار دارد و با توجه به تاکیدات استاندار بوشهر، طرح‌های عمران روستایی در ابعاد گوناگون خدماتی، رفاهی و تفریحی در استان تسریع یافته، بگونه‌ای که در همه روستاهای استان بوشهر طرح‌های عمرانی در حال اجرا و یا پایان یافته است.
وی با اشاره به طرح نهضت آسفالت رایگان در روستاهای استان بوشهر خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح ۲۳ هزار تن قیر رایگان به استان اختصاص یافت که ۱۸ هزار تن آن در اختیار بنیاد مسکن بوشهر قرار گرفت. این موضوع تحول مهمی درآسفالت معابر روستایی داشته به نحوی که در ۱۱ ماه امسال، ۱۰۷ کیلومتر از معابر روستایی آسفالت شده است. لازم به ذکر است در سال گذشته ۳۶ کیلومتر آسفالت معابر، با اعتباری بالغ بر۴۹۰۰ میلیارد ریال، به اتمام رسید. و این در حالی است که امسال با افزایش رشد ۴ برابری، آسفالت معابر روستایی اجرا خواهد گردید.
حیدری، به اجرای ۲۰۱ پروژه عمران روستایی در استان بوشهر اشاره نمود و افزود: امسال طرح‌های عمران روستایی، خدماتی، ورزشی، رفاهی و تفریحی شامل: ۴۴۰ پروژه بوستان روستایی در قالب طرح های ۱۵ گانه امید اجتماعی با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال در حال اجرا است. به گونه‌ای که در همه روستاهای این استان حداقل یک پروژه عمرانی در حال اجرا می باشد. همچنین وی به اجرای طرح های زمین مینی فوتبال روستایی اشاره نمود و بیان کرد: بر اساس برنامه‌های تدوین شده امسال ۷۸ زمین مینی فوتبال در روستاهای استان بوشهر اجرا شد که برای احداث این طرح‌ها۱۴۸ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

IMG_6939

IMG_4657

Print Friendly, PDF & Email