با شیندن مشکلات مردم، می توان آنها را برطرف کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی شهرستان بوشهر با حضور بخشدار مرکزی……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی شهرستان بوشهر با حضور بخشدار مرکزی بوشهر، روسا و مدیران اجرایی، شوراها، دهیاران، رئیس فنی اجرایی بنیاد مسکن شهرستان بوشهر و مردم روستا برگزار شد.
دهقانی رئیس شورای اسلامی روستای آبطویل مسائل و مشکلات مربوط به شورا، دهیاری و مردم روستا را از قبیل عدم اطلاع دهیاری و شورا از تصویب طرح هادی، سند دار نشدن زمین های واگذار شده از سوی بنیاد مسکن، آماده نشدن زمین های واگذاری در روستای آبطویل و علت عدم اجرای طرح هادی در سال گذشته را عنوان نمودند.

در ادامه مهندس جلایی رئیس فنی اجرایی بنیاد مسکن شهرستان بوشهر به بیان توضیحاتی در خصوص سوالات مطرح شده پرداختند و اظهار داشت: در کلیه جلسات تصویب طرح هادی از شورا و دهیاران و نماینده بخشداری دعوت بعمل می آید و قبل از آن نیز مشورت با دهیاران و شورا ها صورت می گیرد و در خصوص سند دار کردن زمین افزود: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با اداره امور اراضی و مراجعه یکی از اعضای شورای اسلامی به بنیاد مسکن برای طی مراحل دریافت سند این مشکل نیز برطرف می شود. همچنین در موقع تسطیح و زیر سازی طرح هادی هیچ گونه همکاری از سوی دهیار ، شورا و اهالی روستا صورت نمی گیرد و امیدواریم امسال اعتبارات بسیار خوبی برای اجرای طرح هادی به بنیاد مسکن ابلاغ گردد .
مهندس جلایی در ادامه گفت: واگذاری زمین به متقاضیان با معرفی نامه از شورای اسلامی روستا و بر اساس ضوابط و قوانین به افراد واجد شرایط واگذار می گردد.
در پایان جلسه خانم مهندس قربانی بخشدار بخش مرکزی شهرستان بوشهر طی مطالبی بر لزوم بالا بردن کیفیت طرح های اجرایی بنیاد مسکن تاکید و اشاره نمودند ما باید مشکلات را بشنویم تا براساس آنها موارد را پیگیری و بر طرف کنیم و برای آبادی روستاها همانند شهرها نیاز به حضور و همراهی مردم است و شوراها ودهیاری ها باید سطح آگاهی مردم را بالا ببرند تا آنان نیز در طرح ها شرکت داشته باشند.

IMG_3893 140770240156985

Print Friendly, PDF & Email