با مشارکت بنیاد مسکن، منظومه‌های روستایی دراستان بوشهر اجرایی می‌شود

استاندار بوشهر گفت: طرح‌های منظومه روستایی در استان بوشهر با مشارکت بنیاد مسکن با رویکرد فعالیت‌های اجتماعی، عمرانی، فرهنگی، آموزشی و ورزشی اجرایی می‌شود……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، دکتر سالاری- استاندار بوشهر در دیدار با مهندس شاملو- معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور، حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان اظهار داشت: بخش عمده طرح‌های تدوین شده در منظومه روستایی استان بوشهر با فعالیت‌های بنیاد مسکن در ارتباط است و در دهه فجر امسال با اجرای طرح‌های مختلف عمران روستایی و رفاهی به طور متوسط در هر روستای استان بوشهر یک پروژه اجرا و افتتاح شد.
استاندار با اشاره به اجرای طرح‌های زمین مینی فوتبال در روستاهای بالای یک‌هزار نفر و ۵۰۰ نفر جمعیت استان بوشهر خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح‌ها این روستاها از زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی با امکانات و تجهیزات لازم برخوردار شدند. همچنین طرح‌های بوستان روستایی در استان بوشهر در حال اجرا است که تا هفته دولت سال آینده ۳۲۷ بوستان روستایی با امکانات ورزشی، سینمای رو باز و طرح‌‎های دیگرآموزشی، فرهنگی و هنری افتتاح خواهد شد.
دکتر سالاری، از اجرای طرح‌های منظومه روستایی در استان بوشهر خبرداد و گفت: طرح منظومه‌های روستایی برای توسعه زیرساخت‌ها با رویکرد فعالیت‌های عمرانی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و ورزشی اجرا می‌شود. و این طرح‌ها با مشارکت بنیاد مسکن که اعتبارات لازم را، بخشی از این نهاد و بخشی هم از طریق تملک دارایی سرمایه‌ای استان تامین می‌شود، به اجرا در می‌آید.
استاندار بوشهر افزود: با تکمیل طرح‌های بوستان روستایی در استان بوشهر سرانه فضای ورزشی و فضای سبز هر روستایی در این استان به سه متر مربع می‌رسد.

100

200

Print Friendly, PDF & Email