بخشدار امام حسن: نتیجه تعامل ما با بنیاد مسکن خوشایند بوده است

به گزارش روابط عمومی؛ بخشدار امام حسن شهرستان دیلم در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن در این بخش گفت: از زمانی که عده دار این مسئولیت شدم همواره تلاش کردم دهیاری ها را به سمت انجام کارهای مشارکتی ببرم و ثمره ی آن را دیدم.

کریم خلیفه لیراوی تصریح کرد: اجرای ۵۰ هزار مترمربع آسفالت و سایر اقدامات اساسی در بخش امام حسن نتیجه تعامل و همگرایی بین دهیاران و بنیاد مسکن می باشد که جای قدردانی دارد.

وی تأکید کرد: دهیاران نباید براساس تفکرات سیاسی در خصوص حوزه فنی و عمرانی نظر دهند؛ چرا که عملکرد مثبت بنیاد مسکن برای مردم ملموس است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز در این نشست بیان کرد: از طریق تعامل خوبی که در انجام پروژه ها با دهیاران ایجاد کردیم موفق شدیم از رتبه ۳۰ کشوری به رتبه ۶ صعود کنیم و این سرعت تغییر و تحولات در سطح روستاها و شهرهای استان شدت بیشتری پیدا می کند.

مهندس حیدری بریدی خاطر نشان کرد: طی یکسال از طریق مشارکت با دهیاری ها و با نازل ترین قیمت، ۷۰ میلیارد تومان پروژه اجرا کردیم.

وی افزود: ما بدنبال کارهای متفاوتی هستیم، از این رو قصد داریم پیش از آغاز هر پروژه ای، با مشارکت دهیاری یک طرح جامعی در نظر بگیریم و نقاط آسفالت، جداره سازی، سنگ فرش و فضای سبز مشخص باشد.

 

Print Friendly, PDF & Email