برکات حساب ۱۰۰ حضرت امام ره و خدمات بنیاد مسکن در محرومیت زدایی است

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حاشیه آئین افتتاح پروژه ۲۰ واحد مسکونی شهر بِنک شهرستان کنگان گفت: از برکات حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) و خدمات بنیاد مسکن در محرومیت زدایی و احداث مسکن برای اقشار آسیب پذیر است. و احداث منازل مسکونی در شهرها را از دیگر فعالیت های بنیاد مسکن دانست که با امضای تفاهمنامه با نهادهای حمایتی در سطح کشور در حال اجراست.
حجت الاسلام و المسلمین رضائی اظهار داشت: از۲۰ واحد مسکونی افتتاح شده در شهرستان کنگان، ۱۰ واحد به طلاب فاقد مسکن و ۱۰ واحد نیز به مددجویان و اقشار آسیب پذیر فاقد مسکن واگذار شده است. این مقام مسئول یادآورشد حل مشکل مسکن اقشار آسیب پذیر در کل کشور، جهت تحقق فرمان امام راحل و منویات خلف صالح ایشان رویکرد مهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که پیش بینی می شود در آینده نه چندان دور بصورت کامل محقق شود.
کُردی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان کنگان بیان کرد این پروژه در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع در سال ۹۴ بصورت ۵ بلوک دو طبقه احداث و به بهره برداری رسید. این واحدها با اعتبار ۱۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از محل آورده های مردمی و تسهیلات بانکی به بهره برداری رسید.

Print Friendly, PDF & Email