برگزاری مراسم دعای ندبه

دعای ندبه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر در گلزار شهدای بوشهر برگزار شد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مراسم پر فیض دعای ندبه با سخنرانی حضرت آیت ا.. صفایی بوشهری- نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر در گلزار شهدای بوشهر با مداحی حجت الاسلام اسماعیل پور به میزبانی بنیاد مسکن برگزار گردید.
نماینده ولی فقیه در این مراسم به تشریح نظام حکومت مهدوی حضرت مهدی عج پرداخت و بیان کرد: سه ویژگی در حکومت ایشان وجود دارد، اول معنویت: که درست مقابل شرایط کنونی نظم جهان براساس ابتذال و دوری از معنویت، ظلم و ستم و پس رفت در تمامی عرصه های زندگی است. نظم کنونی جهان و حتی نظم نوین جهان که جهان استکبار و به تعبیری نظام ضد مهدوی ترسیم کرده، بر پایه چپاول ثروت های جهان و تسلط بر قدرت های بین المللی است.
نظام استکباری به دنبال این است که مراکز قدرت سیاسی جهان را شناسایی و به هر قیمتی بر آن سلطه پیدا کند، با جنایت، تهاجم سخت و نرم و به دنبال این است که مردم به بند کشیده شوند. لذا در تاریخ بشریت تمامی حاکمان ظلم مثل فراعنه، قیصرها و … جامعه بشر را آماج جنایت آتش خود کردند و جنگ های خانمان سوز در تاریخ بشر می بینیم و این فکر را به بشر تحمیل کردند.

تسلط بر مراکز قدرت در کنار خودش، اندیشه چپاول ثروت را هم دارد و جهان استکبار و ظلم به دنبال ثروت جامعه جهانی است. و به همین جهت این نگاه جهان استکبار است که به دنبال جامعه ای را به دور از معنویت و سراسر ظلم در جهان ایجاد کند و برای اینکه اندیشه ی ظلمانه و خائنانه خود را اجرا کند، معنویت را از جامعه می گیرد. چون معنویت باشد، مردم در مقابل استعمار می ایستدند. ولی در حکومت حضرت مهدی عج یک حکومت معنوی است که سراسر جامعه، مالامال از معنویت و ایمان به خدا و قرآن است. و این روح ایمان و تقوا بر جهان حاکم می شود و خداوند عنایت ویژه ای به زمین نازل می کند.

دومین ویژگی نظام مهدویت عدالت محوری است. در سراسر جهان، ظلم و جور توسط استکبار گران وجود دارد ولی در حکومت حضرت مهدی پایه عدالت است یعنی تکریم، کرامت انسان و تمامی جهان در یک بستر، احترام و مقام انسان با حکومت شایستگان، به دور از تعدّی و تجاوز، سراسر تکریم مقام و کرامت انسان می باشد. ثروت در جامعه به شکل بسیار صحیح در زمان حکومت حضرت مهدی تقسیم می شود بطوری که فقیری وجود نخواهد داشت.

سومین ویژگی این حاکمیت، پیشرفت می باشد. که جهان به خاطر وجود معنویت، عدالت و حاکمیت حضرت مهدی، پیشرفت فوق العاده ای می کند و اسرار علوم کشف نشده، آشکار، و جهان در آرامش بسر خواهد برد.

IMG_9518

IMG_9525

IMG_9555

IMG_9618

IMG_9582

IMG_9647

Print Friendly, PDF & Email