برگزاری کلاس آموزشی دوره سامانه ساخت و ساز روستایی و نظام فنی روستایی

کارگاه آموزشی سامانه جامع مدیریت ساخت و ساز روستایی و نظام فنی روستایی توسط واحد فناوری اطلاعات دفتر مرکزی……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: کارگاه آموزشی سامانه جامع مدیریت ساخت و ساز روستایی و نظام فنی روستایی توسط واحد فناوری اطلاعات دفتر مرکزی. با حضور مهندس عبدالهی- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان، مهندس زارعی – معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان، مهندس الوند- رئیس گروه نظام فنی روستایی دفتر مرکزی، مهندس سلامات- رئیس گروه سیستم ها و روش های دفتر مرکزی و مهندس رضائیان مدرس دوره آموزشی در اداره کل بنیاد مسکن استان برگزار گردید.
مهندس عبداللهی گفت: این کارگاه آموزشی جهت کارشناسان حوزه بازسازی و مسکن روستایی و عمران روستایی استان و شهرستان ها تشکیل شده است و ایشان نیز از همکاران خود خواستند که در ترویج فرهنگ مقاوم سازی روستاها و ارشاد روستائیان عزیز جهت ساخت و سازهای مجاز در روستاهای استان همت و تلاش نمایند.
در ادامه مهندس سلامات، ضمن معرفی سامانه مذکور به عنوان خدمات الکترونبک بنیاد مسکن در ارائه خدمات به روستائیان، به تشریح سامانه فرآیند بهره برداری و نقاط قوت آن پرداختند.
وی همچنین حفظ نظام کاربرهای پیش بینی شده در طرح ها، ممانعت از ساخت و ساز بی رویه و غیر اصولی، جلوگیری از رفت و آمد روستائیان به شهرها، استفاده از ظرفیت دفاترICT روستایی را از مهمترین اهداف طراحی و راه اندازی این سامانه اعلام نمودند.
این کارگاه آموزشی با حضور ۲۱ نفر از کارشناسان بنیاد مسکن جهت کسب آموزش های لازم و نحوه فعالیت سامانه جامع ساخت و ساز روستایی برگزار گردید.

IMG_4324

DSCN4524

DSCN4511

Print Friendly, PDF & Email