Breaking News

بنیاد مسکن سالانه ۳۰۰۰ واحد مسکونی در استان بوشهر می‌سازد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: بنیاد مسکن سالانه سه هزار واحد مسکونی در استان بوشهر می‌سازد.

علیرضا مقدم در دیدار با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر اظهار داشت: به منظور تأمین مسکن اقدامات خوبی در استان بوشهر در حال انجام است.

وی اضافه کرد: در طرح جهش تولید مسکن، سالانه سه هزار واحد مسکونی از سوی بنیاد مسکن در استان بوشهر ساخته خواهد شد که طی چهار سال این رقم به ۱۲ هزار واحد مسکونی می‌رسد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر ادامه داد: بخشی از این واحدها در زمین‌های مردم احداث می‌شود و برای احداث سایر واحدهای مسکونی با توجه به کمبود زمین و محدودیت‌هایی که در این زمینه وجود دارد، نیازمند همکاری اداره منابع طبیعی برای الحاق زمین‌های مناسبی به محدوده روستاها هستیم.

وی همکاری و تعامل بین دستگاهی در طرح جهش تولید مسکن را ضروری دانست و افزود: طرح جهش تولید مسکن از افزایش بهای زمین و مسکن جلوگیری خواهد کرد.

مقدم انتقال اسناد مالکیت مسکن روستایی را از دیگر موضوعات مهم دانست و خاطر نشان کرد: در زمینه انتقال اسناد مالکیت مسکن روستایی باید پیگیری‌های لازم صورت گیرد تا مردم بتوانند از اسناد مالکیت‌شان به عنوان تضامین بانکی در بانک‌های عامل جهت اخذ تسهیلات مسکونی استفاده کنند.

Print Friendly, PDF & Email