بنیاد مسکن یک دستگاه جهادی در راه خدمت به مردم

حیدری، مجموعه بنیاد مسکن را یک دستگاه جهادی در راه خدمت به مردم خواند و گفت……

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن استان بوشهر، در نهمین روز از دهه حساب ۱۰۰ امام(ره) حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان، حجت الاسلام رکنی- قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن با فرماندار شهرستان گناوه دیدار نمودند.

در این دیدار رکنی، ضمن تبریک به مناسبت ماه رجب و مقارن شدن این ماه با دهه حساب ۱۰۰امام(ره) و تأسیس بنیاد مسکن خوش یمن خواند و یادآور شد، هرسال در این دهه با بنیان گذار جمهوری اسلامی و آرمان های ایشان که همان خانه دار شدن محرومین است تجدید بیعیت می کنیم.

حیدری، مجموعه بنیاد مسکن را یک دستگاه جهادی در راه خدمت به مردم خواند و گفت: بنیاد مسکن در انجام تمامی امور محوله از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. وی گزارشی از عملکرد یک ساله بنیاد در خصوص احداث بوستان های روستایی، زمین های چمن مصنوعی ورزشی، آسفالت معابر روستایی بصورت رایگان ارائه نمود. و از حمایت بیشتر فرماندار در تخصیص اعتبارات جدید و همچنین مطالبات گذشته را خواستار شدند.

پاک نژاد- فرماندار گناوه گفت: یکی از اهداف امام از تأسیس بنیاد مسکن، جلوگیری از مهاجرت روستاییان در آینده بود. و هر دولت به فراخور از کارهای زیر ساختی در روستاها مستثنی نبوده و در دولت تدبیر و امید هم توسط مقام ارشد استان طرح های خوبی در جهت توسعه و آبادانی روستاها تصویب و انجام شده است. و مجموعه بنیاد مسکن شهرستان و استان کارنامه موفقی در انجام به موقع پروژه ها طبق گزارشات و بازدیدها داشته است و ما باید از امکاناتی که در دست مجموعه دولت می باشد بتوانیم به نفع روستاییان در جهت جلوگیری از مهاجرت آنها استفاده نمائیم. و در بعضی از روستاها که اشتغالزا و دارای درآمد می باشند، با حمایت مسئولین، امکانات مورد نیاز به آنجا انتقال یابد و فرمانداری شهرستان از این موضوع حمایت خواهد کرد. همچنین در بُعد نظارتی در پروژه های عمرانی، خواستار نظارت کاملتری از سوی بنیاد مسکن گردید.

IMG_9703

Print Friendly, PDF & Email