بهره برداری از پروژه طرح هادی روستای دولت آباد

مهندس صالحی گفت: پروژه اجرای طرح هادی دولت آباد به مساحت ۳۶۰۰ مترمربع خیابان سازی با مصالح پیورس……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در گرامیداشت هفته دولت با حضورحجت الاسلام پورفاطمی- نماینده مردم شهرستان دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، مهرجو- فرماندار شهرستان دشتی، حیدری- سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر، حاجیانی- بخشدار کاکی و مدیران و روسای ادارات شهرستان دشتی، طی مراسمی پروژه طرح هادی روستای دولت آباد افتتاح گردید.
در این مراسم مهندس صالحی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت افزود : پروژه اجرای طرح هادی دولت آباد به مساحت ۳۶۰۰ مترمربع خیابان سازی با مصالح پیورس در سواره رو و پیاده رو با اعتباری معادل ۱۴۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و استانی اجرا و به بهره برداری خواهد رسید. همچنین ایشان اجرای سنگ فرش در سواره رو به جای آسفالت، از نکات حائز اهمیت این پروژه دانستند.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتی افزود صدور سند بصورت ۱۰۰ درصد انجام شده و اماکن روستایی با اعطاء تسهیلات بهسازی ویژه از سال ۸۴ تاکنون ۵۲ درصد مقاوم سازی شده اند. در پایان این آیین فرماندار از عملکرد بنیاد مسکن و کیفت اجرای پروژه ها و نقش موثر بنیاد در عمران و آبادی روستاها ابراز رضایت نمودند.

IMG_5988

IMG_5979

 

Print Friendly, PDF & Email