بهره برداری از ۶ پروژه معابر روستایی در شهرستان جم/ سایه محرومیت از روستاها می رود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ در مراسمی که با حضور فرماندار و مقامات محلی شهرستان جم برگزاری شد، ۶ پروژه بهسازی معابر روستایی در سطح شهرستان جم افتتاح و به بهره برداری رسید.

غلامرضا بهمنی در آیین افتتاح و بهره بردرای از پروژه های مذکور اظهار داشت: تلاش می‌کنیم با اجرای طرح‌های هادی متعدد و تاثیرگذار در روستاهای شهرستان جم فضای امید بخش و با نشاط در روستاها ایجاد کنیم تا سایه محرومیت از روستاها برود.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان جم با بیان اینکه این طرح‌ها در ۶ روستا شهرستان اجرا شده گفت: ۶ پروژه بهسازی معابر روستایی شامل اجرای سنگ جدول، اساس، آسفالت و پیاده‌رو سازی با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

وی با اشاره به نقش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در محرومیت زدایی از مناطق محروم افزود: افزایش تولید مسکن در هر جامعه نه فقط نشان دهنده رشد اقتصادی است، بلکه در تأمین نیازهای اجتماعی افراد نقش مؤثری را ایفا می کند. بر این اساس بخش مسکن به عنوان یکی از فصول اساسی و اولویت دار برنامه های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی هر کشور در نظر گرفته شده است.

بهمنی با اشاره به بیان امام(ره) و تاکید ایشان بر رفع نیاز محرومان گفت: به فرموده امام راحل «خدمت شما تنها به یک‏‎ ‎‏نسل نیست، بلکه از خدمات شما نسلهای آینده هم استفاده می کنند. سعی کنید محرومین‏‎ ‎‏را همیشه درنظر داشته باشید و هرکاری که می کنید، خدا را در نظر بگیرید.»

Print Friendly, PDF & Email