بهره برداری ۲۱۲ پروژه بنیاد مسکن استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، همزمان با دهه مبارک فجر ۲۱۲ پروژه……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، همزمان با دهه مبارک فجر ۲۱۲ پروژه عمرانی بنیاد مسکن استان بوشهر مورد بهره برداری قرار می گیرد.
حیدری- مدیرکل بنیاد مسکن استان در حاشیه افتتاح پروژه مسکن شهری گفت: این طرحها شامل ۱۹۹ بوستان امید روستایی با ۱۲۰میلیارد ریال اعتبار، پنج طرح هادی از سهمیه قیر رایگان و هشت زمین چمن مصنوعی ورزشی با ۱۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال افتتاح خواهند شد. امسال سهم استان بوشهر از طرح بازسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی ۲ هزار و ۵۰۰ واحد است. و از حساب ۱۰۰ امام (ره) نیز ۴۰ تا ۸۰ میلیون ریال برای تکمیل هر واحد نیمه تمام مسکن روستاییان به صورت بلاعوض پرداخت می شود.
حیدری، در باره مسکن شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت بیان کرد: در زمان حاضر ۶۰۰ واحد در دستور کار است که از این تعداد، عملیات اجرایی ۳۰۰ واحد آغاز و ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در صورت آزاد سازی تسهیلات بانکی تا نیمه اول سال ۹۶ مورد بهره برداری قرار می گیرند. همچنین براساس برنامه ریزی ها، امسال سند مالکیت سه هزار و ۵۰۰ واحد روستایی با همکاری اداره کل ثبت اسناد استان بوشهر باید صادر شود که تاکنون ۶۵ درصد صادر و مابقی نیز در دستور کار است.

Print Friendly, PDF & Email