بوستان امید در ۳۴ روستای شهرستان گناوه اجرا شد

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن بوشهر”؛ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناوه گفت: بوستان امید در ۳۴ روستای شهرستان گناوه به میزان ۶۰۸۶۵ متر مربع و با اعتبار ۳۷ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال اجرا شده که تعداد ۲۴ بوستان از این تعداد تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

علی افرند به ارائه عملکرد یکساله بنیاد مسکن شهرستان گناوه در سال ۹۶ پرداخت و گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناوه در در سال ۹۶ در ۳ حوزه فعالیت خود را ادامه داده و موفق به بهره‌برداری از پروژه های متعددی شده است.

وی با بیان اینکه بوستان امید در ۳۴ روستای شهرستان به میزان ۶۰۸۶۵ متر مربع و با اعتبار ۳۷ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال اجرا شده که تعداد ۲۴ بوستان از این تعداد تکمیل شده است، عنوان کرد: در ۱۵ روستای شهرستان به مساحت ۱۴۰ هزار مترمربع با استفاده از قیر رایگان آسفالت انجام شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناوه به ارائه فعالیت های حوزه معاونت عمران روستائی این بنیاد اشاره کرد و افزود: ۶ زمین ورزشی چمن مصنوعی در روستاهای محمدی، جزیره جنوبی، پوزگاه، مال محمود، عباسی، چاهبردی به میزان ۷۱۷۶ مترمربع با اعتبار ۱۱ هزار و چهارصد میلیون ریال به بهره برداری رسید.

علی افرند در خصوص صدور اسناد واحدهای روستایی و شهر بندر ریگ عنوان کرد: در سال گذشته بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناوه با مشارکت اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان موفق به ثبت و واگذاری ۲۲۰ فقره جلد سند به واحدهای مسکونی، ۲۱۱ سند روستایی و ۹ جلد سند شهر در بندر ریگ شده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناوه پیرامون خدمات فنی روستایی شهرستان گفت: این بنیاد از ابتدای سال ۹۶ موفق به ارائه خدمات فنی صدور پروانه به تعداد ۴۳۹ فقره و سایر خدمات فنی و پاسخ استعلامات نیز به میزان ۹۶۱ فقره شده است که بخشی از خدمات ارائه شده در این حوزه می باشد.

وی خاطر نشان کرد: واگذاری تسهیلات مسکن جهت احداث مسکن روستایی و شهرهای زیر ۱۲ هزار نفر جمعیت به میزان ۱۷۲ فقره هر واحد ۲۰۰ میلیون ریال، واگذاری تسهیلات قرض الحسنه مسکن روستایی ۱۰ واحد ۵۰ میلیون ریال، تسهیلات بلاعوض تکمیل واحدهای نیمه تمام مسکن روستایی ۲۰۰۰ میلیارد ریال، واگذاری تسهیلات بلاعوض مددجویان دو معلولی تحت پوشش بهزیستی جهت تکمیل واحدهای نیمه تمام مسکن روستایی ۹ فقره ۱۶۲۰ میلیون ریال از اقدامالت انجام شده در حوزه معاونت بازسازی و مسکن روستایی می باشد که به مرحله اجرا رسیده است.

Print Friendly, PDF & Email