بوشهری‌های خارج از کشور در ساخت مسکن همکاری کنند

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ امام جمعه بوشهر با تاکید بر نقش مهم خیران مسکن‌ساز در تامین سرپناه نیازمندان گفت: در راستای همکاری بوشهری‌های خارج از کشور در ساخت مسکن ویژه نیازمندان، جلسه‌ای بررسی راهکارهای مشارکت این خیران تشکیل شود.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست با اعضای انجمن خیران مسکن‌ساز با قدردانی از خدمات ارزنده بنیاد مسکن استان بوشهر در تامین مسکن نیازمندان اظهار داشت: بنیاد مسکن و انجمن خیران مسکن‌ساز استان بوشهر در راستای حل مشکلات مسکن مردم به ویژه نیازمندان قدم‌های بزرگی برداشته‌اند که جای قدردانی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، خدمت رسانی به مردم در بخش‌های مختلف از جمله ویژگی‌های انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: در این راستا خدمات قابل توجهی در بخش عمران شهری و روستایی و تامین مسکن مستمندان انجام شده است.

امام جمعه بوشهر بنیاد مسکن را یکی از دستگاه‌های موفق خدمات رسان به مردم محروم و نیازمند دانست و گفت: بنیاد مسکن جهادی در عرصه مسکن سازی فعالیت می‌کند که باید ساخت ویژه جوانان در اولویت برنامه این نهاد قرار بگیرد.

آیت‌الله صفایی بوشهری، با تاکید بر ارائه راهکارهای لازم در حل مشکلات مسکن جوانان گفت:در راستای همکاری بوشهری‌های خارج از کشور در ساخت مسکن ویژه نیازمندان، جلسه‌ای بررسی راهکارهای مشارکت این خیران تشکیل شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر مشارکت مردم در ساخت مسکن‌ را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: مردم باید در ساخت پروژه‌های مسکن همکاری و مشارکت کنند که تامین مسکن جوانان باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه واحد مسکونی نقش مهم و تاثیرگذاری در انسجام و تقویت بنیان خانواده‌ها دارد افزود: بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق در حوزه مشکل مسکن است که در این راستا باید به قشر جوان توجه ویژه کرد.

آیت‌الله صفایی بوشهری، افزود: در راستای تامین مسکن مناسب برای محرومان و جوانان، همکاری خیران با انجمن خیران مسکن ساز امری مهم و ضروری است.

Print Friendly, PDF & Email