بکارگیری امکانات و ایجاد انگیزه در برپایی نماز جماعت

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، دومین نشست شورای ستاد اقامه نماز……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، دومین نشست شورای ستاد اقامه نماز با دستور کار بررسی برنامه های ابلاغی ستاد عالی اقامه نماز مرکز و پیش بینی اعتبارات در دفتر مدیرکل با تمامی اعضا برگزار گردید.
در ابتدا قائم مقام نماینده ولی فقیه و دبیر ستاد اقامه نماز ضمن خوش آمدگویی به اعضا، مطالبی از فضلیت های ماه شعبان، عدم شناخت کافی از خصوصیات امام زمان از قبل و بعداز ظهور آن امام و رئوس برنامه های ابلاغ شده از ستاد عالی اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارائه نمودند.
در ادامه مدیرکل ازاعلام برنامه ها و مصوبات ستاد اقامه نماز مرکز در حوزه های فرهنگی و تبلیغی، مدیریتی، عمرانی و آموزشی به استان ها در جهت انجام این امور، مطالب لازم را یادآور شدند. باید سعی کنیم اقدامات انجام شده را هرسه ماه با مستندات لازم به مرکز ارسال نمائیم. ایشان همچنین از فرهنگ نماز، باور و اعتقاد همه مجموعه از انجام فریضه نماز جماعت که با تلاش و کوشش دراستان و دیگر شعب بنیاد در حال برگزاری می باشد و برای ادامه و انسجام این کار باید از بالاترین سطح بینش و دانش افراد در جهت انگیزه دادن به کارکنان استفاده نمائیم.
در پایان اعضای شورا به اهمیت برپایی نماز جماعت، که باعث همبستگی، یکدلی و در نهایت ایجاد یکپارچگی در سازمان می شود، اتفاق نظر داشته و برنامه های پیشنهادی خود را مطرح و تصمیات لازم جهت اجرا بشرح ذیل مصوب گردید.
۱- ارسال برنامه های ابلاغی ستاد اقامه نماز مرکز به شعب بنیاد مسکن.
۲- غبار روبی نمازخانه ها در اداره کل و شعب بنیاد مسکن استان تا قبل از ماه مبارک رمضان.
۳- نصب احادیث اخلاق مداری در اتاق همکاران.
۴- نصب و تعویض تراکت وقت نماز در اتاق های اداره کل.
۵- راه اندازی سیستم صوتی اداره کل .
۶- تهیه دستگاه خوشبو کننده جهت نمازخانه .
۷- پخش گلبانگ محمدی اذان بصورت زنده توسط همکاران.
۸- حضور قائم مقام نماینده ولی فقیه در حوزه معاونت ها بطور ماهانه.

Print Friendly, PDF & Email