بیش از ۱۰ میلیارد وام بلاعوض در راستای محرومیت زدایی شهرستان دیلم پرداخت شد

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن بوشهر”؛ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شعبه شهرستان دیلم گفت: در راستای محرومیت زدایی، بیش از ۱۰ میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال وام بلاعوض به واحدهای مسکونی نیمه تمام در شهرستان دیلم پرداخت شده است. احمد رستگار در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای محرومیت زدایی، بیش از ۱۰ میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال وام بلاعوض به واحدهای مسکونی نیمه تمام پرداخت شده است که در حال حاضر بخش قابل توجهی از آنها در شهرستان دیلم به بهره برداری رسیده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شعبه شهرستان دیلم افزود: با توجه به اینکه برخی از واحدهای مسکونی شهری و روستایی نیاز به تعمیر و بازسازی داشته اند در قالب تسهیلات قرض الحسنه مهر بیش از ۵۰۰ میلیون تومان به متقاضیان پرداخت شده است.

وی بیان کرد: سال ۹۵ در حوزه شهری؛ پروژه ۶۰ واحدی مسکن در شهرستان دیلم زده شد که پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی داشته است و جهت تکمیل این پروژه نیز تا کنون ۲۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال وام از سوی بانک مسکن پرداخت شده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شعبه شهرستان دیلم خاطر نشان کرد: در قالب طرح تسهیلات بهسازی ۱۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برای بازسازی مسکن روستایی در سال گذشته به بیش از ۹۲ متقاضی در شهرستان دیلم پرداخت شده است.

Print Friendly, PDF & Email