تحویل اسناد مالکیت مدارس روستایی در شهرستان گناوه

اسناد مالکیت ۹ آموزشگاه روستایی حوزه شهرستان بوشهر واقع در شهرستان گناوه ازسوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گناوه به آموزش وپرورش بوشهر اعطا شد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، واگذاری ۹ جلد سند آموزشگاه روستایی در بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناوه با حضور مهندس افرند- مدیر بنیاد مسکن شهرستان و مشاوران حقوقی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر انجام شد.

حسین پور، کارشناس مسئول حقوقی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر گفت: طرح مستند سازی املاک مدارس روستایی براساس توافقنامه صورت گرفته مدیریت آموزش و پرورش با مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ثبت اسناد و املاک استان بوشهر اجرایی شده است.

وی افزود: در اجرای این طرح، مدارس روستایی این شهرستان در سه حوزه ثبتی بوشهر، برازجان و گناوه قرار دارند که اقدام های لازم برای اخذ سند مالکیت این مدارس انجام شده است. و شهرستان گناوه در بین حوزه های ثبتی این شهرستان، تنها حوزه ای بوده که با نهایت همکاری و تلاش و همت مسئولان بنیاد مسکن شهرستان تمام اسناد مالکیتی مدارس در مهلت قانونی صادر و تحویل شده است.

کارشناس مسئول حقوقی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر از همکاری و تعامل مدیر بنیاد مسکن شهرستانT ثبت اسناد و املاک و همچنین کارشناسان صدور سند بنیاد مسکن گناوه در اجرای این طرح قدردانی کرد.

در ادامه مهندس افرند بیان کرد: درپی توافقنامه منعقد شده این بنیاد در سریع ترین زمان ممکن مراحل نقشه برداری از مدارس مربوطه را باحضور نماینده آموزش و پرورش انجام و اسناد مالکیت آنان با همکاری ثبت اسناد و املاک آماده شد. و در راستای این توافقنامه ۹ سند مالکیت مدارس روستایی در حوزه بخش ریگ شامل روستاهای کره بند، قلعه سوخته، رستمی، عسکری، حمود و محرزی که در حوزه ثبتی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر قرار دارند صادر شد. وی از همکاری رئیس اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان در صدور اسناد یاد شده قدردانی نمود.

در پایان نمایندگان آموزش و پرورش بوشهر بپاس همکاری مهندس رستمی و سیداعظم موسوی دو تن از کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناوه با اهدا لوح تقدیر به آنان تجلیل بعمل آوردند.

82060148-70697257

82060148-70697258

 

Bottom of Form

 

Print Friendly, PDF & Email