تحویل ۵۰۰ سند مالکیت در شبانکاره

به گزارش روابط عمومی در مراسمی نمادین ۵۰۰ جلد سند مالکیت روستایی و شهری در بخش شبانکاره با حضور دکتر زارع فرماندار دشتستان……

به گزارش روابط عمومی در مراسمی نمادین ۵۰۰ جلد سند مالکیت روستایی و شهری در بخش شبانکاره با حضور دکتر زارع فرماندار دشتستان، دکتر دهدشتی معاون سیاسی فرمانداری، حیدری سرپرست بنیاد مسکن استان، سلیمانی بخشدار شبانکاره، شورای شهر و اهالی شهر و روستا به متقاضیان اهدا گردید.
در ابتدای این مراسم مهندس نوروز پور مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتستان اظهار کرد از سال ۷۹ و از آغاز اجرای طرح سند دار کردن اماکن روستایی و شهری بیش از ۱۸ هزار سند مالکیت در این شهرستان میان مردم توزیع شده است وی اضافه کرد از این تعداد بیش از ۳ هزار سند مربوط به بخش شبانکاره می باشد و سهمیه بخش شبانکاره در سال ۹۳ یک هزار و ۲۵۰ پرونده جهت صدور سند مالکیت تشکیل شده که ۶۰۰ فقره آن آماده تحویل می باشد.
در ادامه حیدری سرپرست بنیاد مسکن استان گفت: سند دار شدن اماکن مسکونی روستایی وشهرهای کم جمعیت از مهمترین برنامه های بنیاد مسکن است که در این راستا تاکنون ۷۳ هزار و ۳۳۲ فقره در سطح استان صادر و به متقاضیان تحویل شده است. حیدری افزود: این طرح در روستاهای ۲۰ خانوار به بالا و شهرهای با جمعیت زیر ۲۵ هزار نفر اجرایی شده است. و از سند دار شدن واحد های مسکونی به عنوان یک مزیت و پشتوانه برای کشاورزان و روستائیان اشاره نمود. همچنین وصل شدن به سامانه UTM و نقشه جهانی از دیگر مزیت های دریافت اسناد مالکیت می باشد و طبق قوانین این اسناد قابل دستکاری نیستند و برای ارائه درعرصه های مختلف و دریافت تسهیلات با ارزش می باشند.

DSC05157

DSC05175

DSC05187

Print Friendly, PDF & Email