تخصیص ۸ درصد اعتبارات مصوب در امر عمران روستایی

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر فرماندار شهرستان دشتی در آئین…….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر فرماندار شهرستان دشتی در آئین اجرای عملیات طرح هادی روستای لاور شرقی ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره ای به اعتبارات بخش عمران روستایی کرد و افزود از محل اعتبارات استانی برای ۲۴ طرح عمران روستایی مبلغ ۴ میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان در شهرستان اختصاص یافته است.
مهرجو فرماندار دشتی گفت این اعتبارات به روستاهایی که فاقد طرح هادی باشند یا یک و دو طرح هادی داشته باشند اختصاص می‌یابد. قانون بودجه به کمیته برنامه‌ریزی تکلیف کرده ۸ درصد از اعتبارات مصوب به امر عمران روستایی که دستگاه اجرایی آن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است اختصاص یابد.
فرماندار بیان داشت نگاه ما به روستاها ویژه است و اظهار نمود نگاه دولت و استاندار بوشهر هم به عمران و آبادی روستاها ویژه می باشد. و با توجه به اینکه مبلغ ۳۰ میلیارد ریال سقف اعتبارات عمران روستایی تخصیص یافته بود با پیگیری های لازم مبلغ ۱۳ میلیارد دیگر به این امر اختصاص یافت.
فرماندار دشتی، روستای لاورشرقی را قطب کشاورزی و منطقه گردشگری شهرستان عنوان کرد و افزود به لحاظ داشتن جنگل، کوه و جاذبه‌های طبیعی منطقه گردشگری روستایی است که مهاجرپذیر می باشد و نگاه ما به این روستا بصورت ویژه خواهد بود و همچنین در سال آینده اعتباری برای احداث زمین چمن مصنوعی ورزشی اختصاص خواهیم داد.

300

f03159_9

 

Print Friendly, PDF & Email