تسهیلات مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر بوشهر افزایش می‌یابد

پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی مسکن مهر در شهرهای زیر۲۵ هزار نفر استان بوشهر……

به گزارش روابط عمومی نشست شورای مسکن استان بوشهر با حضور مهندس باستی – معاون امور عمرانی استاندار، حیدری بریدی – سرپرست بنیاد مسکن استان، شهبازی- مدیر عامل انجمن خیرین، مهندس ناصری کارشناس مسکن استان و دیگر مسئولین مربوطه در استانداری برگزار گردید.
مهندس باستی با بیان اینکه بخش عمده‌ای از طرح‌های مسکن مهر استان بوشهر افتتاح شده است اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی مسکن مهر در شهرهای زیر۲۵ هزار نفر استان بوشهر ۸۵ درصد می باشد که لازم است برای تکمیل واحد های مسکن مهر که بصورت نیمه تمام می باشند سهم آورده از ۱۹۰ میلیون ریال پرداختی به ۲۵۰ میلیون ریال افزایش یابد. همچنین با اشاره به افزایش تسهیلات بانکی از ۲۵۰ میلیون به ۳۰۰ میلیون ریال یادآور شد: تسهیلات مسکن مهر در شهرهای زیر۲۵ هزار نفر جمعیت با هماهنگی به عمل آمده با بانک‌های مسکن و صادرات ۵۰ میلیون ریال افزایش می‌یابد که نقش مهمی در تکمیل این طرح‌ها دارد. و با برنامه ریزی و هماهنگی های انجام شده پیش بینی می‌شود پرونده مسکن مهر شهرهای زیر۲۵ هزار نفر جمعیت استان بوشهر امسال بسته ‌شود.
وی افزود ۱۷۷۲ واحد در دست ساخت می باشد که پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال این واحدها تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

200

در ادامه حیدری گفت: از ۱۲۷۴۱ واحد مسکن مهر شهرهای زیر۲۵ هزار نفر جمعیت استان بوشهر تاکنون ۸۶ درصد واحد های مورد نظر در ۴ شهر دیلم، بندرریگ، شبانکاره و سعدآباد به تعداد ۱۰۹۶۹ واحد به متقاضیان واگذار شده است که از مجموع این واحدها ۷۵۰ واحد مربوط به تعاونی‌های مسکن، ۱۹۰ واحد سه جانبه، ۲۱۸ واحد خیرین و ۹۸۱۱ واحد خود مالک بوده است.
حیدری با بیان اینکه این نهاد نقش مهمی در تامین مسکن نیازمندان دارد اظهار داشت: ساخت مسکن مهر در شهرهای کوچک و زیر ۲۵هزار نفر جمعیت یکی از اقدامات مهم بنیاد مسکن در تامین سرپناه نیازمندان است.

300

Print Friendly, PDF & Email