تشکیل جلسه هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر جلسه هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن سازاستان بوشهر…….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر جلسه هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر به منظور بررسی و چگونگی اجرای تفاهم نامه فی مابین وزارت راه و شهرسازی و انجمن خیرین مسکن ساز ایران با حضور صفایی مدیر کل راه و شهرسازی استان ومعاونین ، حجت الاسلام رکنی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان بوشهر، حیدری سرپرست اداره کل بنیاد مسکن استان و اعضای هیئت مدیره انجمن خیرین تشکیل گردید.
ابتدا شهبازی مدیر عامل انجمن خیرین ضمن تشکر از حضور اعضا در جلسه، تفاهم نامه یاد شده را تشریح و برلزوم همکاری همه جانبه طرفین برای اجرای هرچه بهتر آن مطالبی را یاد آوری شدند. وی با بیان عملکرد و فعالیت انجمن استان ابراز امیدواری کرد تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی و انجمن زمینه ساز اقدام موثر و فعالیت گسترده تر در ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد و افراد مورد هدف حضرت امام راحل (ره) خواهد بود که در تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نقش بسزائی داشته اند.
در ادامه آقای مهندس صفایی مدیر کل راه و شهرسازی استان گفت: تلاش در این امر خیر میتواتند پشتوانه سعادت دنیا و آخرت ما باشد و همکاری همه جانبه خود و معاونین و همکارانش را برای اجرای تفاهم نامه در استان اعلام نمود.

IMG_9810

Print Friendly, PDF & Email