تشکیل ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: در دومین جلسه ستاد اقامه نماز استان موضوع تشکیل ستاد احیاء امر به معروف و……….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: در دومین جلسه ستاد اقامه نماز استان موضوع تشکیل ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر و عفاف و حجاب با توجه به نامه دفتر مرکزی با حضور حجت الاسلام رکنی قائم مقام نماینده ولی فقیه، مدیر کل بنیاد مسکن استان، معاونین و اعضای ستاد اقامه نماز در دفتر مدیر کل مورد بررسی قرار گرفت.
ابتدا حجت الاسلام رکنی با ذکر دو حدیث در مورد آداب روزه و امر به معروف و نهی از منکر مطالبی را ابراز و خاطر نشان کردند از آنجا که در دین اسلام به این فریضه ی مهم تأکید فراوانی شده است و دفترنمایندگی آمادگی این را دارد که در این خصوص گام های مثمرثمری را بردارد.IMG_6757IMG_6759

ایشان گفت به یاری خداوند در ادوار گذشته از سوی دفتر نمایندگی با برگزاری جلسات متعدد در معاونت ها، همچنین سخنرانی امام جماعت در بین صلاتین ظهر و عصر مواردی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر بصورت دوستانه به همکاران متذکر شده ایم.
وی یادآورشدند« بنیاد مسکن نهادی است که مسائل اجتماعی، دینی و شئونات اخلاقی درآن به خوبی نمایان و رعایت می شود».
در ادامه مهندس فرزانه مدیر کل بنیاد مسکن استان ضمن تائید مطالب بیان شده، خواستار برنامه ریزی در امور فرهنگی شدند و نکاتی را مطرح نمودند و بیان داشتند کارهای فرهنگی انجام شده در گذشته و حال بصورت نهادینه در بین همکاران رخنه کرده است و ما باید تلاش کنیم برای حفظ و بهتر شدن وضعیت موجود با برخورد صحیح و استفاده از اساتید مجرب در کلاس های آموزشی بهره مند شویم.
در پایان با توجه به جمع بندی نظرات اعضای ستاد اقامه نماز ۹ مورد در خصوص ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر مصوب گردید.

Print Friendly, PDF & Email