تصمیم گیری در تفاهم نامه همکاری بنیاد مسکن و کمیته امداد استان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نشستی با حضور مدیران کل و معاونین بنیاد مسکن……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نشستی با حضور مدیران کل و معاونین بنیاد مسکن، کمیته امداد، انجمن خیّرین و حساب صد امام(ره) در زمینه تأمین مسکن مناسب برای اقشار کم درآمد با رعایت کلیه ضوابط و مقررات قانونی مرتبط با تفاهم نامه فیمابین در قالب طرح ویژه بهسازی ونوسازی مسکن روستایی براساس سهمیه استانی، در اداره کل بنیاد مسکن برگزار گردید.
در این جلسه حیدری- مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن اعلام آمادگی این بنیاد برابر تفاهم نامه منعقد شده جهت پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد گفت: برای تسریع در انجام کار، لیست متقاضیان نیازمند ساکن در روستا، توسط کمیته استان شناسائی و اعلام گردد تا در دستور کار شعب ۹ گانه بنیاد مسکن قرار گیرد.
سپس مدیرکل کمیته امداد با تجلیل از عملکرد بنیاد مسکن در خصوص پروژه های مسکونی مددجویان اظهار داشت: با توجه به تعامل خوب بین دو دستگاه با مکاتبات لازم و شناسائی افراد، سهمیه تسهیلات استان را برای ۵۰۰ خانوار با پرداخت کمک های بلاعوض در دستور کار قرار گیرد و از این فرصت پیش آمده، مردم را بیشتر ترغیب نمائیم برای مقاوم سازی خانه های خود، که دیگر شاهد خانه ی غیر مقاوم نباشیم. همچنین برای دریافت آب، برق، گاز و موارد دیگر، از عوامل استانداری و دخالت دستگاه های اجرایی برای یاری رساندن به این طرح، با توجه به اهمیت موضوع کمک های لازم را دنبال نمائیم.

 

Print Friendly, PDF & Email