آخرین خبرها

تصویب سه طرح هادی در روستاهای دیر

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن استان بوشهر، خبرنگارایرنا در یک گفتگو اختصاصی با مدیر بنیاد مسکن شهرستان……

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن استان بوشهر، خبرنگارایرنا در یک گفتگو اختصاصی با مدیر بنیاد مسکن شهرستان دیر خبر از تصویب سه طرح هادی در روستاهای این شهرستان داد.
مهندس صداقت در خصوص وضعیت روستاهای شهرستان دیر اظهار داشت طرح هادی روستاهای سورو، ملگه و تنگ خوش توسط کمیته تصویب طرح های هادی استان به اتمام رسیده و در صورت تأمین اعتبار در کمیته برنامه ریزی، امسال اجرایی خواهد شد و با توجه به بهسازی روستاها، ۶ روستای دیگر نیز در سال جاری بازنگری خواهد شد.

IMG_3830مدیر بنیاد مسکن شهرستان دیر گفت وام بهسازی مسکن روستایی از نیازهای مردم است و امسال نیز به ازای هر متقاضی ۱۲۵میلیون ریال با سود ۴ درصد آغاز خواهد شد. وی افزود در رابطه با تملک اراضی روستایی، بنیاد مسکن درروستای تنگ خوش ۴ هکتار زمین تحت تملک دارد که با معرفی نامه از شورای اسلامی روستا به متقاضیان واجد شرایط واگذار خواهد شد.
مهندس صداقت در پایان افزود هدف نهائی کارکنان بنیاد مسکن خدمت به هموطنان، بویژه روستائیان عزیز می باشد و گام های بسیار خوبی توسط این نهاد در راستای محرومیت زدایی در بخش های مختلف به ویژه در روستاها انجام گرفته و تحقق این امر نیز با حمایت های مسئولین استان مسیّر شده است.

 

Print Friendly, PDF & Email