« توسعه طرح های هادی از اولویت های شهرستان دیلم »

قائدی فرماندار دیلم با تبریک دهه گرامیداشت حساب ۱۰۰ امام به خادمان عرصه آبادانی روستاها، بنیاد مسکن را……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر در دهه حساب ۱۰۰ امام(ره) و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یک نشست کاری با فرماندار شهرستان دیلم، معاون  عمرانی فرماندار و بخشدار مرکزی انجام گرفت.
قائدی فرماندار دیلم با تبریک دهه گرامیداشت حساب ۱۰۰ امام به خادمان عرصه آبادانی روستاها، بنیاد مسکن را یکی از نهادهای پر خیروبرکت و تأثیرگذار انقلاب اسلامی دانستند.

فرمانداردیلم با اشاره به اختصاص قریب ۱۴ درصد از اعتبارات عمرانی شهرستان در سال گذشته به عمران روستایی افزود: توسعه طرح های هادی روستاها یکی از اولویت های توسعه شهرستان در سال ۹۳ خواهد بود.

IMG_5573

درادامه معاونین مسکن شهری و عمران روستایی بنیاد مسکن استان گزارشی از عملکرد حوزه های خود در شهرستان دیلم را بیان نمودند.

سپس مهندس فرزانه مدیر کل بنیاد مسکن استان با تشریح فعالیت های بنیاد مسکن در شهرستان دیلم گفت: پرداخت وام بازسازی مسکن و ساخت تعدادی واحد مسکونی برای افراد کم درآمد و توسعه طرح های هادی روستاها و آبادانی روستاهای گردشگری را از مهم ترین برنامه های بنیاد مسکن در سال ۹۳ دانستند. و درخصوص برنامه های انجام گرفته و در دست اقدام مطالبی را مطرح نمودند.

IMG_5569

در پایان فرماندار دیلم ضمن تشکر از کارهای انجام گرفته مطالبی را در خصوص طرح های هادی و ساخت و ساز واحد های مسکونی توسط بنیاد مسکن و انجمن خیرین مطرح نمودند و مصوباتی از قبیل: تخصیص اعتباربه روستای گردشگری حصار توسط فرماندار – تعیین وتکلیف اراضی تجاری سایت مسکن مهر و مطالعه وتهیه طرح هادی ۷ روستای شهرستان به تصویب رسید.

IMG_5575

IMG_5567

Print Friendly, PDF & Email