توقف ساخت ۳۰۰ واحد مسکونی به دلیل عدم همکاری بانک مسکن در بوشهر

حیدری بَریدی گفت: ساخت ۳۰۰ واحد مسکونی در استان بوشهر به دلیل عدم همکاری بانک مسکن……

حیدری بَریدی گفت: ساخت ۳۰۰ واحد مسکونی در استان بوشهر به دلیل عدم همکاری بانک مسکن در مرکز متوقف ‌شده است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مدیرکل بنیاد مسکن استان به خبرگزاری فارس گفت: بزرگ‌ترین مشکلی که برای ساخت و به‌سازی واحدهای مسکونی در سطح استان بوشهر وجود دارد عدم همکاری بانک مسکن است که در سطح استان بوشهر شاهدهمکاری خوب و مناسبی هستیم اما در سطح کشوری بانک مسکن این اعتبارات را قفل‌ کرده است. در سال گذشته ساخت ۳۰۰ واحد مسکن در استان بوشهر توسط بنیاد مسکن مصوب شد که ۴۴ واحد آن در شهرستان دشتی است که ظرف کمتر از شش ماه بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است ولی به دلیل عدم پرداخت تسهیلات از طرف بانک مسکن در پایتخت متأسفانه ادامه کار، متوقف مانده است.
مهندس حیدری اظهار داشت: سال گذشته ساخت تعداد ۲ هزار و ۵۵ واحد مسکونی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر ابلاغ شد که با همکاری مردم یک‌هزار و ۹۸۱ واحد در سطح استان بوشهر مقاوم‌سازی گردید .
وی با اعلام این که به‌سازی ۱۳۵ واحد مسکونی برای شهرستان دشتی ابلاغ‌شده و انعقاد قرارداد آن در حال انجام است، افزود: برای به‌سازی ۲۵۰ واحد مسکونی به‌صورت ویژه در شهرستان دشتی مبلغ ۵۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است و معادل همین مبلغ نیز جهت تکمیل آن توسط مردم هزینه می‌شود.


Print Friendly, PDF & Email