تکریم و تجلیل از خدمات ارزشمند مدیران بنیاد مسکن در جریان سیل شهر وحدتیه

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ طی نشستی و در سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ امام(ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، از سوی مجموعه مدیریتی شهر وحدتیه، تکریم و تجلیل از خدمات ارزشمند مدیران بنیاد مسکن در جریان سیل شهر وحدتیه صورت گرفت. 

در این نشست که در دفتر مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر برگزار شد، رییس شورای اسلامی شهر وحدتیه ضمن تبریک بمناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تصریح کرد: در چند دهه‌ای که از تاسیس و عمر بابرکت بنیاد مسکن می‌گذرد شاهد خدمات و اقدامات بسیار ارزشمندی از سوی مدیران و خادمین مردم در این نهاد انقلابی بوده‌ایم که زمینه ساز رفاه و آسایش مردم و رضایتمندی آنان از نظام اسلامی را سبب شده است.

کرامت الله کشاورز خاطر نشان کرد: در جریان سیلاب شدید آذرماه سال ۱۳۹۹ شهر وحدتیه در کنار همت و تلاش عمومی تمامی دستگاه‌ها، خدمات و اقدامات ماندگار و سودمندی که از جانب مجموعه بنیاد مسکن کشور، استان و شهرستان دشتستان و با استقرار ستاد بازسازی در شهر وحدتیه صورت گرفت، گامی مهم در رفع آلام، دغدغه‌ها و مطالبات مردم سیل زده برداشته شد، به نوعی که حضور بنیاد مسکن موجب آرامش و اطمینان خاطر شهروندان را فراهم آورده است.
وی، یکی از مشکلات فعلی شهروندان سیل زده را بحث ضمانت مورد درخواست بانک‌های عامل و عدم همکاری مناسب این بانک‌ها در پرداخت سریع وام مردم عنوان دانست و با اشاره به سخنان رییس بنیاد مسکن کشور مبنی بر اجرای طرح ضمانت زنجیره ای خواستار تحقق این امر در شهر وحدتیه شد.
شهردار وحدتیه نیز با اشاره به خدمات شایان بنیاد مسکن استان به شهروندان وحدتیه‌ مراتب تقدیر و تشکر خویش را معروض داشت.
حسین عباسی بیان کرد: یکی از اقدامات ماندگار مجموعه بنیاد مسکن در شهر وحدتیه، پاسخ مثبت به درخواست مکرر و پیگیری مستمر مجموعه مدیریتی شهر مبنی بر اجرای پروژه زیربنایی و مهم احداث و تکمیل دیوار حفاظتی دره مرکزی شهر حدفاصل پل شهید پورکارگر تا پل جهاد است که مقرر گردیده طی هفته جاری این پروژه با اعتبار مصوب  ۱۰۰ میلیارد ریال با کارفرمایی بنیاد مسکن استان و ۱۰ میلیارد ریال از جانب دفتر فنی استانداری بوشهر و با نظارت واحد عمران و فنی شهرداری وحدتیه به مناقصه عمومی رفته و عملیات عمرانی مربوطه در اسرع وقت آغاز شود.
در ادامه این نشست مدیرکل بنیاد مسکن استان و مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتستان نیز ضمن قدردانی از لطف و محبت مدیران و شهروندان وحدتیه، آمادگی بنیاد مسکن جهت تحقق مطالبات سیل زده‌گان را اعلام کردند و ابراز امیدواری نمودند با هماهنگی استانداری مشکل ضمانت وام گیرندگان نیز حل شود.
در پایان این نشست و به نشانه تکریم، تجلیل و قدرشناسی از زحمات، خدمات ماندگار و اقدامات مجموعه بنیاد مسکن استان در جریان وقوع سیلاب آذرماه سال گذشته، لوح سپاس به مدیرکل بنیاد مسکن استان، مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتستان و کارشناسان مربوطه تقدیم شد.
Print Friendly, PDF & Email